Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/11/2010

Canon wprowadza nowy skaner imageFORMULA DR-6030C

Canon Europe wprowadził na rynek szybki, kompaktowy skaner A3 imageFORMULA DR-6030C. Nowe urządzenie przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, środowisk korporacyjnych oraz biur skanujących.

Dzięki większej szybkości skanowania do 60 str/min. (80 str/min. w trybie poziomym), skaner imageFORMULA DR-6030C oferuje wiecej korzyści niż jego poprzednik DR-5010C.  Nowy skaner przystosowany jest do pracy w środowiskach intensywnie wykorzystujących papier, a dzięki specjalnej konstrukcji podajnika, pozwalającej jednocześnie na odbiór dokumentu, idealnie nadaje się do zastosowań w biurach departamentów i najmniejszych oddziałach firmy.

Niezawodność mechanizmu pobierania i transportu papieru jest wspomagana przez zastosowanie technologii jam-free, która oznacza koniec komplikacji związanych z zacinaniem się papieru nawet przy wysokonakładowych wydrukach, obejmujących nośniki rozmiaru A3, plastikowe karty oraz dokumenty do długości 3 metrów. Możliwość wyboru ścieżki papieru [prosta lub w kształcie literu U] pozwala użytkownikom również na skanowanie wyjątkowo grubych dokumentów, włączając w to karty oraz wielostronicowe materiały. Ponadto DR-6030C jest w pełni zintegrowany z flatbedem (moduł skanowania płaskiego) Canon Scanner Unit 101, służącym do obsługi dokumentów o zróżnicowanych wymiarach, od książek po paszporty.

DR-6030C oferuje szereg rozwiązań w zakresie oprogramowania w celu poprawy jakości obrazu. Funkcja Zaawansowanie poprawianie tekstu II uwydatnia tekst na ciemnym tle, natomiast opcja automatycznego wykrywania koloru pomaga zredukować czas wstępnego sortowania przez automatyczne rozróżnianie dokumentów kolorowych i czarno-białych, zmniejszenie rozmiaru pliku końcowego i zapisywanie obrazów w wybranym formacie.

DR-6030C, w pakiecie z CapturePerfect 3.0, Kofax VRS i Adobe Acrobat Standard, umożliwia obsługę wielu poleceń skanowania, zapewniając tym samym maksymalne wykorzystanie potencjału urządzenia.

Skaner imageFORMULA DR-6030C jest dostępny w Polsce od 22 listopada 2010.

Przeczytaj także:   Telewizor Samsung SUHD JS9000 – innowacje w dźwięku i obrazie

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku