Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/11/2010

Duplikator płyt CD/DVD Epson DiscProducer PP–100

Veracomp wprowadził do oferty duplikator płyt Epson DiscProducer PP–100. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością (nagrywanie do 10 tys. płyt rocznie) i jest dedykowane na użytek przede wszystkim firm, zakładów fotograficznych, poligraficznych, uczelni i szkół, a także szpitali.

Epson DiscProducer PP-100 jest duplikatorem o kompaktowych rozmiarach, oferującym nagrywanie i zadruk płyt CD oraz DVD. Wyposażony jest w dwie nagrywarki DVD, podajnik na 100 płyt, a także sześć pojemnych kartridżów ze wskaźnikiem niskiego poziomu atramentu. Opcja nagrywania seryjnego pozwala na zapis i zadruk za jednym razem nawet do 100 płyt, a ramię AcuGrip minimalizuje ryzyko pobrania dwóch płyt jednocześnie. W przypadku nośników CD, prędkość nagrywania wynosi do 30 płyt na godzinę, natomiast w odniesieniu do DVD jest to maksymalnie 15 płyt na godzinę. Imponująco przedstawia się również wydajność – w skali roku duplikator Epsona może nagrać do 10 tys. płyt.

DiscProducer PP-100 oferuje drukowanie na nośnikach CD i DVD z maksymalną rozdzielczością 1440 x 1440 dpi, ale – by przyspieszyć ten proces – można wybrać opcję z mniejszą rozdzielczością: 1440 x 720 dpi. Zastosowana 6-kolorowa technologia Micro Piezo daje w efekcie intensywne i realistyczne kolory nadruków na płytach. Dzięki temu, że każdy kolor ma osobny kartridż, bez problemu można wymienić tylko ten pojemnik, który jest pusty. Jeden zestaw pojemników z atramentami wystarczy na zadrukowanie ponad tysiąca płyt.

Rozmiary duplikatora to: 377 x 465 x 348 mm (szerokość x głębokość x wysokość), waga wynosi ok. 24 kg. Urządzenie objęte jest 12-miesięczną gwarancją, a jego cena SRP netto to 11 786 zł.

Przeczytaj także:   Kaspersky Internet Security 2010 - limitowana wersja promocyjna

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku