22/11/2010

Jabra SPEAK 410 – zestaw głośnomówiący dla biznesu

Jabra przedstawia pierwszy w swoim portfolio zestaw głośnomówiący dla biznesu – Jabra SPEAK 410. Nowy zestaw to urządzenie przenośne o niewielkich rozmiarach. Średnica zestawu wynosi  jedynie 12 cm. Wyposażone jest ono w mikrofon, który wychwytuje dźwięk w paśmie o szerokości 360° i umożliwia wyraźną rozmowę z osobami znajdującymi się ze wszystkich stron zestawu. Zintegrowany system okablowania umożliwia łatwe przygotowanie do działania. Urządzenie wyposażone jest w wygodny futerał.

Zestaw oferuje użytkownikom wiele udogodnień:
•    Wbudowana redukcja echa bez zniekształcania dźwięku, nawet przy maksymalnej głośności.
•    Gniazdo 3,5 mm umożliwiające szybkie i łatwe podłączenie zestawu słuchawkowego, co  pozwala na zapewnienie użytkownikowi prywatności komunikacji, nawet w przypadku biur otwartych.
•    Wbudowane sygnały dźwiękowe informujące o nadchodzących połączeniach.
•    Pełnodupleksowy dźwięk szerokopasmowy, pozwalający na jednoczesne słuchanie i mówienie.

Jabra SPEAK 410 pozwala przedsiębiorcom na redukcję kosztów podróży. Dzięki zastosowaniu zestawu, każde dowolne miejsce można wykorzystać w charakterze sali konferencyjnej np. biuro w domu lub biura firmowe nie posiadające stałej infrastruktury konferencyjnej.

Zestaw Jabra SPEAK 410 dostępny jest w dwóch wersjach:
•    Jabra SPEAK 410 MS zoptymalizowana dla rozwiązania Microsoft Lync 2010. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani sterowników. To pierwszy biznesowy zestaw głośnomówiący z certyfikatem LyncTM 2010 firmy Microsoft.
•    Jabra SPEAK 410 zgodna ze wszystkimi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie Unified Communications (zintegrowanej komunikacji, UC). Wystarczy pobrać najnowsze sterowniki z pakietu Jabra PC Suite w celu umożliwienia kontroli połączeń.

Nowy zestaw głośnomówiący to najnowsza pozycja w portfolio produktów marki Jabra do zastosowań w obszarze Unified Communications.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...