10/11/2010

Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

„Pozdrowienia z Paryża” w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego czy „Człowiek, który gapił się na kozy” z najprzystojniejszymi aktorami – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera „Uprowadzonej” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Leon zawodowiec”, „Piąty element”). Bohaterami obrazu „Pozdrowienia z Paryża” są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę – na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) – oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego – „Autor widmo”. Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa „The Ghost”, a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

„Człowiek, który gapił się na kozy” to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia – choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) – to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą – niezależnie od wieku – zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. „Auta” to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy – z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele. Zestaw trzech filmów z Trylogii „Piraci z Karaibów” również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie filmy, jak „Książę Persji: Piaski czasu”, „Kołysanka”, „Ciacho”, „Ratatuj”, „Mikołajek”, „Księga ocalenia”, „Gang Dzikich Wieprzy”, „Adrenalina 2” i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...