Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/11/2010

Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

„Pozdrowienia z Paryża” w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego czy „Człowiek, który gapił się na kozy” z najprzystojniejszymi aktorami – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera „Uprowadzonej” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Leon zawodowiec”, „Piąty element”). Bohaterami obrazu „Pozdrowienia z Paryża” są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę – na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) – oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego – „Autor widmo”. Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa „The Ghost”, a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

„Człowiek, który gapił się na kozy” to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia – choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) – to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą – niezależnie od wieku – zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. „Auta” to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy – z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele. Zestaw trzech filmów z Trylogii „Piraci z Karaibów” również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie filmy, jak „Książę Persji: Piaski czasu”, „Kołysanka”, „Ciacho”, „Ratatuj”, „Mikołajek”, „Księga ocalenia”, „Gang Dzikich Wieprzy”, „Adrenalina 2” i wiele, wiele innych.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku