18/11/2010

Nowa broń w rękach graczy – myszy GIGABYTE M6980 oraz M6900

GIGABYTE zaprezentował dwie nowe myszy dedykowane dla graczy – M6980 Macro Gaming Mouse i M6900 Precision Gaming Mouse. W świetle niedawnej premiery rewolucyjnej klawiatury dla graczy Aivia K8100 Gaming Keyboard, zaprezentowanie przez GIGABYTE kolejnych produktów, przygotowanych z myślą o tym segmencie rynku, jest krokiem jak najbardziej naturalnym i wyczekiwanym.

Myszki M6980 i M6900, które wyróżniają się stylistyką połączoną z doskonałą ergonomią, to bardzo ciekawe propozycje dla graczy. Tym bardziej, że oba modele dostępne będą w atrakcyjnej cenie.

GIGABYTE M6980 Macro Gaming to mysz o opływowych kształtach, wyposażona w laserowy sensor o rozdzielczości 2000DPI, siedem programowalnych przycisków oraz system definiowania makr GIGABYTE GHOST. Wbudowane 8KB pamięci pozwala na zapisanie do trzech zdefiniowanych profili. Ponadto model ten oferuje szybką zmianę rozdzielczości DPI (w locie), czterokierunkową rolkę oraz gumowe wykończenie korpusu. M6980 to również specjalny system diod podświetlających, które informują o trybie pracy oraz wykorzystywanym profilu. Na zakończenie warto dodać, że myszka GIGABYTE przystosowana jest do pracy z przyśpieszeniami sięgającymi 20G.

Mysz M6980 Macro Gaming Mouse wykorzystuje zaawansowany silnik definiowania makr GIGABYTE GHOST. Umożliwia on edycję oraz zapisywanie własnych ustawień bezpośrednio w pamięci urządzenia. Dzięki temu możemy korzystać z predefiniowanych makr nawet gdy mysz podłączona jest do innego komputera. Wbudowane 8KB pamięci pozwala na zapisanie do trzech profili. Ponadto system GHOST, za pomocą zmiennych kolorów diod LED, informuje nas o wybranym profilu. Wybierając myszkę GIGABYTE M6980 z systemem GHOST otrzymujemy produkt opracowany specjalnie z myślą o graczach, który zapewni nam najwyższą jakość oraz funkcjonalność nie tylko podczas grania.

Myszka GIGABYTE M6900 wykorzystuje tą sama, ergonomiczną obudowę jak opisany powyżej model M6980. Jednak w porównaniu do bliźniaczego rozwiązania w tym przypadku zastosowano sensor optyczny o rozdzielczości sięgającej 3200DPI. Dodatkowo urządzenie przystosowane jest do pracy z przeciążeniami sięgającymi nawet do 30G. Ponadto M6900 wyposażony jest w pięć, w pełni programowalnych przycisków oraz czterokierunkową rolkę. Model ten, podobnie jak brat bliźniak, umożliwia płynną zmianę rozdzielczości DPI. Ze względu na oferowane parametry GIGABYTE M6900 jest szczególnie polecany dla użytkowników grających w FPS-y, gdzie największą wagę przykłada się do szybkości i precyzji.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...