04/11/2010

Program TriXX do podkręcania HD 6800 od SAPPHIRE

SAPPHIRE przedstawił program TriXX pozwalający podkręcać karty graficzne SAPPHIRE z serii HD 6800. SAPPHIRE TriXX, dzięki możliwości monitorowania oraz regulacji podstawowych parametrów karty graficznej, umożliwia użytkownikom osiągnięcie optymalnej wydajności na kompatybilnych kartach SAPPHIRE.

TriXX monitoruje takie parametry, jak prędkość obrotowa wentylatora oraz temperatura GPU, ale również te bardziej zaawansowane, jak obciążenie GPU, poziomy napięć oraz wydajność pamięci RAM. Użytkownicy systemów operacyjnych Windows 7 i Windows Vista mogą wykorzystać system gadżetów do ciągłego monitorowania pracy karty graficznej.

Entuzjastom podkręcania udostępniono możliwość regulacji prędkości obrotowej wentylatorów, napięcia rdzenia Vcore oraz częstotliwości taktowania. Ustawienia można zachować w czterech różnych profilach,  pomiędzy którymi można się łatwo przełączać.

TriXX umożliwia logowanie na bieżąco parametrów pracy w celu późniejszej analizy oraz zapewnia  możliwość wykonania kopii zapasowej BIOSu karty graficznej.

Najnowszą wersję programu SAPPHIRE TriXX można pobrać  z portalu społecznościowego SAPPHIRE Select Club po wcześniejszej rejestracji. Członkostwo w klubie jest darmowe i umożliwia dostęp do różnych promocji, darmowych gier oraz konkursów.

http://www.sapphiretech.com/ssc/TriXX

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...