Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/11/2010

Przyśpieszony do granic możliwości – czyli GTX 480 SOC

GIGABYTE zaprezentował jedną z najwydajniejszych kart graficznych – GIGABYTE GV-N480SO-15I (GTX 480 SOC). Model ten to kolejny reprezentant udanej i docenianej serii produktów Super Overclock.

GIGABYTE GTX 480 SOC wykorzystuje chipset  NVDIA GeForce GTX 480. Ponadto, oprócz procesora graficznego wytworzonego w procesie technologicznym 40nm, karta wyposażona jest w 1536 MB pamięci GDDR5. Konfiguracja taka zapewnia komfortową rozgrywkę w rozdzielczości HD.

W najnowszym produkcie GIGABYTE nie mogło zabraknąć także wsparcia dla wiodących technologii i rozwiązań, takich jak np. Microsoft DirectX 11 czy NVIDIA PhysX. Z punktu widzenia overclockerów szczególnie istotne plusy to: wysokowydajny system chłodzenia (WINDFORCE 3X), podwójny BIOS (technologia GIGABYTE Extreme Dual BIOS), rozbudowana, 14-fazowa sekcja zasilania, specjalne punkty do pomiaru napięcia na PCB oraz zestaw narzędzi OC Guru.

Przeczytaj także:   BLOW: bezprzewodowa kamera ulatwi parkowanie przyczepy

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku