Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/11/2010

Sweex Go Speaker – maluch o wielkiej mocy

Lekki, niewielki i funkcjonalny głośnik Sweex Go Stereo Speaker Bar to najnowszy hit holenderskiego producenta sprzętu elektronicznego, firmy Sweex.

Propozycja Sweex powinna zainteresować nie tylko miłośników dobrej jakości dźwięku, ale i tych, którzy aktywnie spędzają czas. Przenośny głośnik, dzięki niewielkim rozmiarom (210 x 60 x 50 mm) idealnie mieści się w torebce, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie mamy ochotę na posłuchanie muzyki.

Mocne i czyste dźwięki pozwalają cieszyć się utworami zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wielkość, niska waga i, co ważne, dwie opcje zasilania – za pomocą baterii lub przewodem USB – powodują, że Go Stereo Speaker Bar przydaje się w pracy, na spacerze czy u znajomych.


Nowość Sweex, od standardowych przenośnych odtwarzaczy audio ma się różnić gwarantowaną wysoką jakością dźwięku, dzięki wbudowanemu 3,5” subwooferowi, dwucalowym głośnikom satelitarnym, a także sprzętowym podbiciu basów. Głośnik doskonale sprawdza się w tandemie ze standardowym komputerem lub notebookiem, jak również świetnie nadaje się  do słuchania muzyki z odtwarzacza multimedialnego lub smartphone’a. Izolacja magnetyczna zabezpiecza sprawia, iż głośnik nie zakłóca pracy urządzeń wrażliwych na pola magnetyczne.


Sweex Go Stereo Speaker Bar jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Cena głośnika  to 99 zł.
Głośnik objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po zarejestrowaniu go na stronie Sweex.com/12yearwarranty.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku