08/11/2010

Sweex Go Speaker – maluch o wielkiej mocy

Lekki, niewielki i funkcjonalny głośnik Sweex Go Stereo Speaker Bar to najnowszy hit holenderskiego producenta sprzętu elektronicznego, firmy Sweex.

Propozycja Sweex powinna zainteresować nie tylko miłośników dobrej jakości dźwięku, ale i tych, którzy aktywnie spędzają czas. Przenośny głośnik, dzięki niewielkim rozmiarom (210 x 60 x 50 mm) idealnie mieści się w torebce, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie mamy ochotę na posłuchanie muzyki.

Mocne i czyste dźwięki pozwalają cieszyć się utworami zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wielkość, niska waga i, co ważne, dwie opcje zasilania – za pomocą baterii lub przewodem USB – powodują, że Go Stereo Speaker Bar przydaje się w pracy, na spacerze czy u znajomych.


Nowość Sweex, od standardowych przenośnych odtwarzaczy audio ma się różnić gwarantowaną wysoką jakością dźwięku, dzięki wbudowanemu 3,5” subwooferowi, dwucalowym głośnikom satelitarnym, a także sprzętowym podbiciu basów. Głośnik doskonale sprawdza się w tandemie ze standardowym komputerem lub notebookiem, jak również świetnie nadaje się  do słuchania muzyki z odtwarzacza multimedialnego lub smartphone’a. Izolacja magnetyczna zabezpiecza sprawia, iż głośnik nie zakłóca pracy urządzeń wrażliwych na pola magnetyczne.


Sweex Go Stereo Speaker Bar jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Cena głośnika  to 99 zł.
Głośnik objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po zarejestrowaniu go na stronie Sweex.com/12yearwarranty.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...