03/11/2010

Wired Keyboard 200 – wytrzymała konstrukcja i atrakcyjna cena

Prosta i wytrzymała konstrukcja, atrakcyjna cena oraz dwuletnia gwarancja – to największe zalety Microsoft Wired Keyboard 200, nowego produktu w ofercie działu sprzętowego firmy Microsoft.

Portfolio akcesoriów komputerowych firmy Microsoft stale powiększa się – w ślad za kilkoma modelami myszek w cenie poniżej 60 złotych, do sprzedaży trafia obecnie nowa klawiatura, która oprócz wysokiej jakości wykonania i klasycznej estetyki, wyróżnia się także atrakcyjną ceną.


– Wired Keyboard 200 to nasz kolejny produkt w klasie ekonomicznej – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. – Atrakcyjna cena w połączeniu z solidnym wykonaniem nowej klawiatury z pewnością przyciągną użytkowników, którzy nawet przy ograniczonym budżecie mogą sobie pozwolić na markowy sprzęt.

Wired Keyboard 200 to klawiatura przewodowa o klasycznym układzie, będąca doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zaawansowanych użytkowników nie chcących zmieniać swoich przyzwyczajeń, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Wired Keyboard 200 – objęta 2-letnią gwarancją – jest dostępna na polskim rynku od października w sugerowanej cenie detalicznej 39 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...