03/11/2010

Wired Keyboard 200 – wytrzymała konstrukcja i atrakcyjna cena

Prosta i wytrzymała konstrukcja, atrakcyjna cena oraz dwuletnia gwarancja – to największe zalety Microsoft Wired Keyboard 200, nowego produktu w ofercie działu sprzętowego firmy Microsoft.

Portfolio akcesoriów komputerowych firmy Microsoft stale powiększa się – w ślad za kilkoma modelami myszek w cenie poniżej 60 złotych, do sprzedaży trafia obecnie nowa klawiatura, która oprócz wysokiej jakości wykonania i klasycznej estetyki, wyróżnia się także atrakcyjną ceną.


– Wired Keyboard 200 to nasz kolejny produkt w klasie ekonomicznej – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. – Atrakcyjna cena w połączeniu z solidnym wykonaniem nowej klawiatury z pewnością przyciągną użytkowników, którzy nawet przy ograniczonym budżecie mogą sobie pozwolić na markowy sprzęt.

Wired Keyboard 200 to klawiatura przewodowa o klasycznym układzie, będąca doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zaawansowanych użytkowników nie chcących zmieniać swoich przyzwyczajeń, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Wired Keyboard 200 – objęta 2-letnią gwarancją – jest dostępna na polskim rynku od października w sugerowanej cenie detalicznej 39 zł.

Przeczytaj także:   Uniwersalny pokrowiec Cygnett Explorer

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]