Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/12/2010

GIGABYTE GeForce GTX 570 – gwiazdka dla gracza

GIGABYTE zaprezentowaćł najnowszą kartę graficzną GIGABYTE GeForce GTX 570 – GV-N570D5-13I-B. Model ten, to już drugi przedstawiciel z dobrze przyjętej serii NVIDIA GeForce GTX 500. Debiutujący GIGABYTE GeForce GTX 570 to idealne rozwiązanie dla osób szukających rozwiązań z górnej półki. GV-N570D5-13I-B oferuje najwyższą wydajność, wysoką kulturę pracy oraz, jak na produkt z tego segmentu rynku, bardzo niskie zużycie energii.

GIGABYTE GeForce GTX 570 wykorzystuje procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 570, wytworzony w procesie technologicznym 40 nm i składający się z 480 jednostek cieniujących. Do tego należy jeszcze dodać 1280 MB pamięci GDDR5 i szynę o szerokości 320 bitów. GV-N570D5-13I-B, w porównaniu do modelu z poprzedniej generacji – GTX 470 – zapewnia zauważalnie wyższą wydajność oraz znacznie cichszą pracę. Ten drugi plus zawdzięczamy wykorzystaniu unikalnego systemu chłodzenia bazującego na tzw. komorze parowej. Najnowsza karta graficzna to oczywiście pełne wsparcie dla najważniejszych rozwiązań i technologii, takich jak DirectX 11, NVIDIA Surround, 3D Vision, PhysX czy SLI.

GIGABYTE GeForce GTX 570 to niewątpliwie produkt godny polecenia, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy dobrej karty graficznej. Wysoka wydajność, to efekt zastosowania zaawansowanej architektury NVIDIA. Natomiast niski poziom generowanego hałasu oraz skuteczne chłodzenie GPU zostały uzyskane dzięki zainstalowaniu niezwykle efektywnego systemu chłodzenia. Połączenie tych cech sprawia, że GV-N570D5-13I-B może okazać się wymarzonym prezentem gwiazdkowym dla zapalonego gracza.

Sugerowana cena detaliczna karty GV-N570D5-13I-B: 1410,00 PLN brutto. Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Przeczytaj także:   Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku