02/12/2010

Ich opłaca się słuchać – nowe słuchawki LOGIC

MODECOM wprowadza do oferty nowe modele słuchawek. Są one przeznaczone dla trzech różnych grup odbiorców: LOGIC LH-10 – „pchełki” dla aktywnych, LOGIC LH-20 – dla użytkowników komunikatorów głosowych oraz LOGIC LH-30 – dla graczy.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają trwałość konstrukcji i wpływają korzystnie na poziom generowanego dźwięku. Mimo zróżnicowania konstrukcji, sprawdzą się w większości zastosowań, a dzięki wykorzystaniu uniwersalnej wtyczki 3.5 mm  Jack, można je podłączyć do praktycznie dowolnego źródła dźwięku.

LOGIC LH-10 stanowią dobry wybór dla osób często podróżujących. Ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze przylegają do ucha, tłumiąc jednocześnie zewnętrzne dźwięki. Są proste w obsłudze, poręczne i niezawodne, a ich zalety docenią osoby zmuszone często korzystać z autobusu, tramwaju lub metra.

Możliwość reprodukcji dźwięku w zakresie 20 Hz-20 kHz oraz wysoka dynamika 100 dB sprawiają, że generowany sygnał jest pozbawiony zniekształceń i pozwala cieszyć się głębokimi basami oraz wyważonymi sopranami. Słuchawki dostarczane są w eleganckim i praktycznym opakowaniu, a w komplecie znajduje się dodatkowa para poduszek.

Regulowana konstrukcja modelu LOGIC LH-20 zapewni użytkownikowi najwyższy komfort i ma sprawić, że nawet kilkugodzinne rozmowy przez komunikatory internetowe (np. Skype) nie  będą powodować uczucia zmęczenia. Estetyczne wykonanie, dobrze przylegające poduszki zapewnią wysoką jakość dźwięku w pełnym zakresie 20-20000 Hz. Parametry pracy zostały dobrane z myślą o jak najlepszej reprodukcji głosu, tak aby użytkownik mógł komfortowo porozumiewać się z osobami przebywającymi często kilka tysięcy kilometrów od niego.

Słuchawki zostały wyposażone w czuły mikrofon znajdujący się na końcu elastycznego pałąka, umożliwiającego regulację położenia względem ust użytkownika. Znajdujący się na kablu regulator głośności ułatwia obsługę urządzenia i pozwala na dostosowanie siły dźwięku do aktualnych potrzeb.

Gamingowe słuchawki LOGIC LH-30 pozwalają graczom znaleźć się w centrum akcji. Nowoczesna, regulowana konstrukcja sprawia wrażenie lekkości, umożliwiając komfortową rozgrywkę przez wiele godzin. Słuchawki generują scenę akustyczne dobrze odzwierciedlającą przestrzeń w grach, dzięki czemu użytkownik może szybko reagować na dochodzące z różnych stron odgłosy i zyskiwać przewagę nad wirtualnymi przeciwnikami. Miłośnicy sieciowych rozgrywek i taktycznych strzelanin docenią czuły mikrofon, niezbędnym do szybkiej wymiany komend z innymi graczami. LOGIC LH-30 może być z powodzeniem wykorzystywany do live-czatów i komunikacji z innymi użytkownikami globalnej sieci.

Sugerowana cena Logic LH-10: 7,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-20: 12,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-30: 31,95 PLN

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...