Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/12/2010

Ich opłaca się słuchać – nowe słuchawki LOGIC

MODECOM wprowadza do oferty nowe modele słuchawek. Są one przeznaczone dla trzech różnych grup odbiorców: LOGIC LH-10 – „pchełki” dla aktywnych, LOGIC LH-20 – dla użytkowników komunikatorów głosowych oraz LOGIC LH-30 – dla graczy.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają trwałość konstrukcji i wpływają korzystnie na poziom generowanego dźwięku. Mimo zróżnicowania konstrukcji, sprawdzą się w większości zastosowań, a dzięki wykorzystaniu uniwersalnej wtyczki 3.5 mm  Jack, można je podłączyć do praktycznie dowolnego źródła dźwięku.

LOGIC LH-10 stanowią dobry wybór dla osób często podróżujących. Ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze przylegają do ucha, tłumiąc jednocześnie zewnętrzne dźwięki. Są proste w obsłudze, poręczne i niezawodne, a ich zalety docenią osoby zmuszone często korzystać z autobusu, tramwaju lub metra.

Możliwość reprodukcji dźwięku w zakresie 20 Hz-20 kHz oraz wysoka dynamika 100 dB sprawiają, że generowany sygnał jest pozbawiony zniekształceń i pozwala cieszyć się głębokimi basami oraz wyważonymi sopranami. Słuchawki dostarczane są w eleganckim i praktycznym opakowaniu, a w komplecie znajduje się dodatkowa para poduszek.

Regulowana konstrukcja modelu LOGIC LH-20 zapewni użytkownikowi najwyższy komfort i ma sprawić, że nawet kilkugodzinne rozmowy przez komunikatory internetowe (np. Skype) nie  będą powodować uczucia zmęczenia. Estetyczne wykonanie, dobrze przylegające poduszki zapewnią wysoką jakość dźwięku w pełnym zakresie 20-20000 Hz. Parametry pracy zostały dobrane z myślą o jak najlepszej reprodukcji głosu, tak aby użytkownik mógł komfortowo porozumiewać się z osobami przebywającymi często kilka tysięcy kilometrów od niego.

Słuchawki zostały wyposażone w czuły mikrofon znajdujący się na końcu elastycznego pałąka, umożliwiającego regulację położenia względem ust użytkownika. Znajdujący się na kablu regulator głośności ułatwia obsługę urządzenia i pozwala na dostosowanie siły dźwięku do aktualnych potrzeb.

Gamingowe słuchawki LOGIC LH-30 pozwalają graczom znaleźć się w centrum akcji. Nowoczesna, regulowana konstrukcja sprawia wrażenie lekkości, umożliwiając komfortową rozgrywkę przez wiele godzin. Słuchawki generują scenę akustyczne dobrze odzwierciedlającą przestrzeń w grach, dzięki czemu użytkownik może szybko reagować na dochodzące z różnych stron odgłosy i zyskiwać przewagę nad wirtualnymi przeciwnikami. Miłośnicy sieciowych rozgrywek i taktycznych strzelanin docenią czuły mikrofon, niezbędnym do szybkiej wymiany komend z innymi graczami. LOGIC LH-30 może być z powodzeniem wykorzystywany do live-czatów i komunikacji z innymi użytkownikami globalnej sieci.

Sugerowana cena Logic LH-10: 7,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-20: 12,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-30: 31,95 PLN


SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Kolejne stacje ładowania samochodów elektrycznych

Od lipca dla klientów centrum handlowego Janki pod Warszawą dostępnych będzie 10 punktów ładowania samochodów elektrycznych. Na początku lipca innogy Polska wraz z ING Bankiem Śląskim uruchomiła 5 nowych stacji ładowania na terenie Centrum Handlowego Janki. Dwie stacje stojące zamontowane zostały na parkingu zewnętrznym, a trzy stacje wiszące (tzw. Wall Box) zostały umieszczone w parkingu […]

Ile miejsca zajmuje współczesny Internet?

10 jottabajtów, czyli 10 i 24 zera bajtów – tyle miejsca na serwerach według szacunków naukowców może zajmować współczesny Internet, a z każdą sekundą danych przebywa. Informacje te są rozproszone po całym globie i dostępne poprzez infrastrukturę sieciową. Ostatnie prezentacje Google i Microsoftu nie pozostawiają wątpliwości co do przyszłości rozwoju Internetu. Sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe […]

Techcity na Facebooku