Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/12/2010

Limitowana edycja pamięci USB Kingston na święta

Kingston wprowadził na rynek edycję pamięci USB w świątecznej, bożonarodzeniowej szacie graficznej. Kingston Christmas DataTraveler USB przechowa nasze bożonarodzeniowe zdjęcia i wiele więcej.

Szukasz prezentu pod choinkę dla osoby ceniącej sobie nowoczesność? Nowa, limitowana seria pamięci Kingston DataTraveler USB może być ciekawą propozycją.


Limitowana edycja pamięci Kingston Christmas DataTraveler jest dostępna w wersjach o pojemnościach 4 GB, 8 GB oraz 16 GB.

Specyfikacja techniczna Kingston Christmas DataTraveler:
•    Pojemność1: 4 GB, 8 GB, 16 GB,
•    Wymiary: 57,18 mm x 17,28 mm x 10 mm
•    Temperatura pracy: od 0 st. C do 60 st. C
•    Temperatura przechowywania: od -20 st. C do 80 st. C
•    Łatwość użycia: plug&play

W Polsce urządzenia te są dostępne w sieciach sklepów detalicznych AGD Market, Carrefour, Media Markt, Neonet, Saturn, Selgros i Vobis. Urządzenie objęte jest pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną producenta.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku