Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/12/2010

Limitowana edycja pamięci USB Kingston na święta

Kingston wprowadził na rynek edycję pamięci USB w świątecznej, bożonarodzeniowej szacie graficznej. Kingston Christmas DataTraveler USB przechowa nasze bożonarodzeniowe zdjęcia i wiele więcej.

Szukasz prezentu pod choinkę dla osoby ceniącej sobie nowoczesność? Nowa, limitowana seria pamięci Kingston DataTraveler USB może być ciekawą propozycją.


Limitowana edycja pamięci Kingston Christmas DataTraveler jest dostępna w wersjach o pojemnościach 4 GB, 8 GB oraz 16 GB.

Specyfikacja techniczna Kingston Christmas DataTraveler:
•    Pojemność1: 4 GB, 8 GB, 16 GB,
•    Wymiary: 57,18 mm x 17,28 mm x 10 mm
•    Temperatura pracy: od 0 st. C do 60 st. C
•    Temperatura przechowywania: od -20 st. C do 80 st. C
•    Łatwość użycia: plug&play

W Polsce urządzenia te są dostępne w sieciach sklepów detalicznych AGD Market, Carrefour, Media Markt, Neonet, Saturn, Selgros i Vobis. Urządzenie objęte jest pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną producenta.

Przeczytaj także:   DVB-T z tunerem od Not Only TV

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku