Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/03/2011

Kyocera Mita triumfuje w rankingach drukarek i mfp

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne ECOSYS otrzymały 4 nagrody “Wybór Roku 2011” w zestawieniu jednego z najstarszych i największych niezależnych światowych laboratoriów testujących urządzenia i rozwiązania biurowe Buyer’s Lab Inc., (BLI). Seria laserowych drukarek monochromatycznych Kyocera została tym samym określona mianem „Produktu Roku 2011 w kategorii “Linia laserowych drukarek monochromatycznych”.

Prestiżowa nagroda dla wybranych najlepszych linii produktowych danego roku przyznawana jest produktom, które osiągnęły najlepsze wyniki w rygorystycznych porównaniach przeprowadzanych przez BLI. Podczas testów laboratorium ocenia m.in.: trwałość urządzeń, koszty druku, łatwość obsługi, jakość wydruków i kopii oraz efektywność.

W czasie całego 2010 roku BLI przetestowało 5 monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera, z których wszystkie uzyskały ocenę ”Wysoce rekomendowane” (Highly Recommended), a cztery spośród nich najwyższą nagrodę „Wybór Roku 2011” (Pick).

Konsekwencją bardzo wysokich ocen poszczególnych urządzeń Kyocera było najwyższe wyróżnienie „Produkt Roku 2011” w klasyfikacji „Linii laserowych drukarek (i mfp) monochromatycznych”. Do nagrodzonych urządzeń należą drukarki FS-4020DN, FS-1320D, FS-1370DN i urządzenie wielofunkcyjne FS-3140MFP.

Przeczytaj także:   Filtry antypyłkowe do drukarek

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku