Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/03/2011

Moda na wygrywanie – ruszyła promocja LG

Z początkiem marca 2011 rozpoczęła się szeroko zakrojona promocja LG pod nazwą „Moda na wygrywanie”.

Każdy, kto kupi w promocji dowolny model pralki lub lodówki LG otrzyma zwrot kosztów energii zużywanej przez to urządzenie. Aby zachęcić nabywców do wyboru najbardziej energooszczędnych rozwiązań, kwoty zwrotów uzależnione są od klasy energetycznej produktów .

Za realizację akcji odpowiedzialna jest agencja Option One – Sales & Marketing Services.

Przeczytaj także:   Nowa ramka fotograficzna UVO DPH3070A z ekranem 7”

Tagi:

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Sony Ericsson Naite – żyj ekologicznie

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nowa ramka fotograficzna UVO DPH3070A z ekranem 7”

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku