Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/03/2011

Packard Bell EasyNote LS – najwyższa jakość multimediów

Najnowsze notebooki Packard Bell z rodziny EasyNote LS mają mieć wyjątkowe możliwościaci i niezwykle starannie przemyślaną konstrukcję. Jeszcze na etapie projektowana głównym zadaniem, jakie postawiono przed inżynierami, było stworzenie laptopa charakteryzującego się wysoką wydajnością i funkcjonalnością porównywalną lub wyższą niż w przypadku klasycznych komputerów typu desktop.

Cechą wspólną wszystkich modeli z tej serii jest duży, panoramiczny ekran z powłoką Diamond View  o przekątnej 17,3 cala, który umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1900×1600 punktów.

Odpowiednio wysoki poziom mocy obliczeniowej  gwarantują najnowsze procesory Intel Core drugiej generacji (Sandy Bridge), które współpracują z mobilnymi wersjami kart graficznych AMD z rodziny 6000. Dzięki tak zaawansowanej konfiguracji notebooki Packard Bell EasyNote LS sprawdzają się znakomicie nie tylko podczas typowych zadań biurowych, korzystania z internetu czy odtwarzania multimediów ale również jako mobilna platforma dla graczy.


W przypadku laptopów EasyNote LS mamy również możliwość szerokiego wyboru elementów opcjonalnych, takich jak np. napęd Blu-ray czy zainstalowanie dwóch dysków twardych. Jest to znaczne udogodnienie, które pozwala na elastyczne dostosowanie konfiguracji urządzenia do indywidualnych potrzeb danego użytkownika oraz zminimalizowanie kosztów zakupu.

Oprócz wysokiej klasy podzespołów produkty Packard Bell doskonale prezentują się także pod kątem ergonomii i designu. Wygodna klawiatura z wyodrębnionym blokiem numerycznym sprawuje się bez najmniejszych zastrzeżeń i zapewnia wysoki komfort podczas codziennej pracy z laptopem. Ponadto do dyspozycji mamy szereg przycisków funkcyjnych, za pomocą których wykonamy m.in. szybką kopię bezpieczeństwa czy uruchomimy specjalną aplikację do obsługi serwisów społecznościowych (Packard Bell Social Networks). Na uwagę zasługuje także duża płytka dotykowa z pełnym wsparciem dla funkcji wielodotyku, który rewelacyjnie spisuje się np. w trakcie przeglądania zdjęć.

Oczywiście seria notebooków Packard Bell EasyNote LS wyposażona jest w tak standardowe dodatki jak kamera internetowa oraz moduły do komunikacji bezprzewodowej (WiFi i Bluetooth). Zaś na bocznych krawędziach obudowy znajdziemy najpopularniejsze porty oraz złącza, w tym USB 3.0 i HDMI, dzięki którym do notebooka podłączymy praktycznie dowolne urządzenia zewnętrzne.

Przeczytaj także:   Nowa metoda odzysku krzemu z baterii słonecznych

Miłym uzupełnieniem powyższej konfiguracji jest dodawana za darmo pełna wersja pakietu graficznego Adobe Photoshop Elements 8, doskonałego narzędzia do obróbki i edycji zdjęć. Packard Bell EasyNote LS sprzedawany jest z preinstalowanym systemem Windows 7.

Notebooki Packard Bell EasyNote LS będą dostępne w sprzedaży w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Przykładowe konfiguracje oraz sugerowane ceny brutto można znaleźć w poniższej tabelce:

*Dostępność, cena i parametry techniczne mogą się różnić w zależności od kraju.


Strajk kobiet – najlepsze memy

Zapraszamy Was do galerii najlepszych memów związanych ze strajkiem kobiet. Jeśli macie swoje propozycje memów, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze memy”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Toshiba Libretto W100 – nowy wymiar pracy mobilnej

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku