29/03/2011

Słuchawki GT ST-908 – mega basy w eleganckiej oprawie

KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM marki Global Technology, przedstawiła nowy model słuchawek GT ST-908 przeznaczony do komputerów i notebooków. Słuchawki dzięki systemowi Mega Bass oraz zamontowanym przetwornikom z magnesem neodymowym mają zapewniać wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Słuchawki komputerowe GT ST-908 z prestiżowej linii Black Line mają być propozycją dla osób przywiązujących dużą wagę do wysokiej jakości odtwarzanej muzyki i prowadzonych rozmów. System Mega Bass sprawia, że dźwięki docierają do użytkownika wzbogacone o charakterystyczne, przyjemne dla ucha drgania, a brak szumów oraz zakłóceń to wynik dobrego wygłuszenia i szczelności słuchawek.

Efekt izolacji zewnętrznych odgłosów uzyskano za sprawą skórzanych osłonek, które przylegając do uszu zapobiegają utracie dźwięku i przedostawaniu się niepożądanych bodźców z otoczenia. Przetworniki oparte o technologię magnesu neodymowego dobrze przewodzą niskie i średnie tony, a moc głośników jest wystarczająca, aby wiernie odwzorowywać efekty oferowane przez system kina domowego. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy bramek VoiP.

Model ST-908  to również oryginalny design, stylizowany na modne retro. Masywna,  czarna powłoka z akcentami połyskującego srebra, za sprawą elementów metalowych i chromowanych, sprawia wrażenie solidnej i eleganckiej.

Na uwagę zasługuje ciekawa konstrukcja przewodu łączącego słuchawki z komputerem. Do jego wykonania użyto lekkiego, przyjemnego w dotyku, syntetycznego materiału odpornego na zniszczenia. Nowatorskie łączenie zastosowano również między mikrofonem, a powierzchnią słuchawki, dzięki czemu można dowolnie modelować  odległość  i położenie głośnika.

Sugerowana cena: 62 zł

Przeczytaj także:   Komputer wielkości paczki gum do żucia

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]