29/03/2011

Słuchawki GT ST-908 – mega basy w eleganckiej oprawie

KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM marki Global Technology, przedstawiła nowy model słuchawek GT ST-908 przeznaczony do komputerów i notebooków. Słuchawki dzięki systemowi Mega Bass oraz zamontowanym przetwornikom z magnesem neodymowym mają zapewniać wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Słuchawki komputerowe GT ST-908 z prestiżowej linii Black Line mają być propozycją dla osób przywiązujących dużą wagę do wysokiej jakości odtwarzanej muzyki i prowadzonych rozmów. System Mega Bass sprawia, że dźwięki docierają do użytkownika wzbogacone o charakterystyczne, przyjemne dla ucha drgania, a brak szumów oraz zakłóceń to wynik dobrego wygłuszenia i szczelności słuchawek.

Efekt izolacji zewnętrznych odgłosów uzyskano za sprawą skórzanych osłonek, które przylegając do uszu zapobiegają utracie dźwięku i przedostawaniu się niepożądanych bodźców z otoczenia. Przetworniki oparte o technologię magnesu neodymowego dobrze przewodzą niskie i średnie tony, a moc głośników jest wystarczająca, aby wiernie odwzorowywać efekty oferowane przez system kina domowego. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy bramek VoiP.

Model ST-908  to również oryginalny design, stylizowany na modne retro. Masywna,  czarna powłoka z akcentami połyskującego srebra, za sprawą elementów metalowych i chromowanych, sprawia wrażenie solidnej i eleganckiej.

Na uwagę zasługuje ciekawa konstrukcja przewodu łączącego słuchawki z komputerem. Do jego wykonania użyto lekkiego, przyjemnego w dotyku, syntetycznego materiału odpornego na zniszczenia. Nowatorskie łączenie zastosowano również między mikrofonem, a powierzchnią słuchawki, dzięki czemu można dowolnie modelować  odległość  i położenie głośnika.

Sugerowana cena: 62 zł

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...