Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/04/2011

Coś jeszcze do notebooka od Vobis

Kupując notebooka, często myślimy „Może coś jeszcze, do kompletu?”, szczególnie jeżeli chcemy go wykorzystać w pracy lub nauce. I niestety czasami rezygnujemy, każdy budżet ma swoje ograniczenia. Tym razem mamy dylemat z głowy, dokładając tylko złotówkę, w sklepach Vobis Digital dostaniemy drukarkę.

Zasady tej promocji są proste: do każdego zakupionego notebooka firmy Samsung można dołożyć drukarkę, za symboliczną opłatę. Chodzi o laserowe urządzenie Samsung ML-1860, które doskonale sprawdzi się w wydrukach wszelkich tekstów i potrzebnych nam dokumentów. Jego aktualna cena rynkowa to ponad 300 zł, więc oszczędność jest spora. Drukarka posiada kompaktowe wymiary, nowoczesny design oraz intuicyjną obsługę, a przede wszystkim jest bardzo wydajna (prędkość druku: 18 stron A4 na minutę).

W Vobis znajdziemy całą paletę nowoczesnych notebooków firmy Samsung, od uniwersalnych modeli (ceny poniżej 2000 zł), aż po ultrawydajne maszyny dla ambitnych użytkowników. Koreański producent radzi sobie na tym bardzo wymagającym rynku coraz lepiej. Pod względem popularności marki, Samsung znajduje się w ścisłej czołówce liderów sprzedaży.

Akcja promocyjna potrwa tylko do 23 kwietnia b.r., więc czasu nie pozostało już zbyt wiele. Zakupów można dokonać we wszystkich salonach sieci Vobis Digital  lub bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem sklepu internetowego Vobis.pl.

Przeczytaj także:   Rozwiązania firmy actidata na polskim rynku

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Rozwiązania firmy actidata na polskim rynku

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   WD TV Live Hub – prześlij strumieniowo ulubione filmy i inne pliki

Techcity na Facebooku