Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/04/2011

Kingston:HyperX Low Latency – (nie)limitowana superwydajność

Kingston Technology poinformował o wprowadzeniu na rynek limitowanej edycji pamięci HyperX w technologii low latency (krótkie czasy opóźnień w kolejkowaniu danych do przetworzenia), dedykowanych graczom i overclockerom. Seria będzie dostępna wyłącznie w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Limitowana wersja pamięci charakteryzuje się wysokimi parametrami. Unikalny czarny heatspreader (rozpraszacz ciepła) w połączeniu z krótkim czasem oczekiwania CAS sprawia, że te pamięci powinny stać się podstawowym orężem graczy oraz entuzjastów.


Limitowana edycja HyperX Low Latency stanowi doskonałe uzupełnienie szarych i czarnych płyt głównych P67. Nowa budowa heatspreadera pomoże również zoptymalizować rozpraszanie ciepła. Dwu modułowy zestaw pamięci pracuje z częstotliwościami 1600 MHz o pojemności 4GB. Skonfigurowane w napięciu 1.65V, pamięci HyperX Low Latency uzyskały też certyfikat XMP firmy Intel w  otrzymywaniu optymalnych prędkości.

Limitowana edycja HyperX Low Latency objęte są dożywotnią gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym producenta.

Przeczytaj także:   FieldBook - wzmocniony tablet do pracy w terenie

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku