Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/04/2011

Nowe karty graficzne AMD Radeon

Firma AMD ogłosiła dodanie kart AMD Radeon: HD 6670, HD 6570 i HD 6450 do swojej oferty. Kosztujące poniżej
100 dolarów, energooszczędne karty stworzono z myślą o entuzjastach multimediów i graczach z mniej zasobnymi portfelami. Oferują płynne odtwarzanie filmów w jakości HD, szybsze działanie aplikacji oraz grywalność na wysokim poziomie.
– Rozwój technologii HD i 3D sprawił, że coraz większy nacisk kładzie się na wizualną rozrywkę w odpowiednio wysokiej jakości. Firma AMD i jej produkty graficzne spod znaku Radeon przodują w tej kwestii – powiedział Matt Skynner, wiceprezes i główny manager działu kart graficznych firmy AMD.

•    Praca i rozrywka na wielu ekranach – Zwiększ swoją produktywność i powiększ pole widzenia w grach komputerowych dzięki technologii AMD Eyefinity. Stwórz jedną powierzchnię do pracy z trzech monitorów.
•    Wsparcie technologii 3D – Oglądaj najnowsze filmy w jakości Blu-ray 3D, a także doświadcz gier w technologii AMD HD3D.

•    Przyspieszenie działania aplikacji – Technologia AMD App Acceleration skraca czas renderingu, powodując że strony internetowe ładują się szybciej, efekty specjalne są bardziej dynamiczne, a filmy wideo nie zacinają się. Obecnie ponad 50 aplikacji korzysta ze wsparcia technologii AMD App Acceleration. Są to między innymi popularne programy, takie jak: DivX, Internet Explorer 9, a także nowe wersje przeglądarek internetowych Google Chrome i Mozilla Firefox.

Modele kart graficznych AMD Radeon HD 6450, HD 6570 i HD 6670 są dostępne u autoryzowanych partnerów firmy AMD oraz w sklepach internetowych Amazon, CyberPower, iBuyPower, Newegg, NCIX, oraz TigerDirect.

Przeczytaj także:   Korona Ziemi w Polsce dzięki interaktywnej technologii

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku