18/04/2011

Nowości Rocking Residence – słuchawki dla sportowców

Oferta designerskich akcesoriów audio Rocking Residence powiększyła się właśnie o dwie nowe rodziny słuchawek – RunN oraz XLNT. Pierwsza z nich stworzona została z myślą o osobach aktywnych, które chcą słuchać muzyki np. w czasie uprawiania sportu; druga przeznaczona jest dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku.

W skład serii RunN weszły trzy modele – Pacer, Tremble oraz Quake. Przed wszystkimi trzema modelami postawiono takie samo zadanie – zapewnienie użytkownikowi doskonałego dźwięku oraz maksymalnego komfortu podczas uprawiania sportu. Co ciekawe, w każdym z trzech modeli ten drugi aspekt realizowany jest inaczej.

Pacer to klasyczne słuchawki douszne, wyposażone dodatkowo w miękkie silikonowe kołnierze, których zadaniem jest utrzymanie słuchawek na miejscu i wytłumienie hałasu z zewnątrz. Model Tremble również jest douszny – z tą różnicą, że tu słuchawki są wyposażone w dodatkowy uchwyt, zapewniający stabilność.

RunN Quake są z pewnością najbardziej odporne na wszelkie wstrząsy i skutki ewolucji wykonywanych przez użytkownika – dzięki klasycznemu pałąkowi na głowę, który sprawia, że cokolwiek by się nie działo, słuchawki pozostaną na miejscu.

W skład serii XLNT wchodzi z kolei pięć modeli – nazwanych fifth, sixth, seventh, eight oraz ninth. Ich wspólnym mianownikiem jest oryginalne, nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa, profesjonalna, jakość dźwięku. Zastosowano w nich wysokiej klasy komponenty, dzięki którym użytkownik usłyszy głębokie basy, czyste wysokie tony i wszystkie niuanse odtwarzanego dźwięku.

Podczas projektowania nowych słuchawek Rocking Residence szczególny nacisk położono również na ergonomię – wszystkie modele są lekkie, trwałe i wygodne.

Cena:
RunN Pacer – 79 zł
RunN Tremble – 99 zł
RunN Quake – 99 zł
XLNT fifth – 99 zł
XLNT sixth – 129 zł
XLNT seventh – 119 zł
XLNT eight – 99 zł
XLNT ninth – 99 zł

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...