Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2011

NSA210 z terabajtowym dyskiem w komplecie

ZyXEL organizuje nową promocję w ramach swojej oferty w zakresie przechowywania danych. Do 13 maja 2011 r. można nabyć pamięć sieciową ZyXEL NSA210 razem z dyskiem 1 TB w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje u wszystkich dystrybutorów producenta.

Firma ZyXEL wraz z Action, eD’system, RRC oraz AB przygotowała wiosenną promocję dla klientów. W terminie do 13 maja 2011 r. każdy będzie mógł nabyć zestaw złożony z serwera mediów cyfrowych ZyXEL NSA210 oraz dysku 1 TB w cenie 85 EUR (ok. 343 zł). Bestsellerowy produkt ZyXELa oferowany będzie wraz z dyskiem Hitachi 1 TB (w Action, RRC i AB) bądź WD 1 TB (w eD’system). Szczegółowych informacji o promocji udzielają dystrybutorzy firmy ZyXEL.

ZyXEL NSA210 jest urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla użytkowników domowych oraz małych biur. Dzięki obsłudze dysków twardych o wysokiej pojemności (do 2 TB), a także interfejsom USB 2.0 i eSATA serwer mediów NSA210 może pełnić funkcję scentralizowanej biblioteki do wygodnego zarządzania wieloma plikami multimedialnymi – zdjęciami, muzyką i filmami.

NSA210 współpracuje z szeroką gamą urządzeń multimedialnych. Został wyposażony w gigabitowy interfejs oraz funkcję pracy w trybie serwera iTunes i SqueezeCenter, co umożliwia szybką, strumieniową transmisję danych, jak również udostępnianie multimediów innym użytkownikom. Obsługa protokołów eMule/BitTorrent/FTP/HTTP pozwala zaś na pobieranie plików niezależnie od komputera. Serwer posiadający certyfikat DLNA 1.5 oferuje także natychmiastowe lub zaplanowane tworzenie kopii zapasowej w celu ochrony cennych danych.

ZyXEL NSA210 odznacza się wysoką energooszczędnością, pobierając o 85 proc. mniej energii niż podobne urządzenia. W przejrzystym interfejsie użytkownika można wprowadzić specyficzne ustawienia trybów oszczędnościowych, jak również harmonogram automatycznego włączania i wyłączania o określonych porach dnia. Dzięki temu NSA-210 pracuje tylko wtedy, kiedy użytkownik go potrzebuje.

ZyXEL NSA210 współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi, w tym Windows 7 oraz Mac OS X.

Przeczytaj także:   Nowa seria Vigorów marki DrayTek

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Logitech Bluetooth Mouse M555b – super szybkie przewijanie i Bluetooth

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Netbook Sony Vaio W w sprzedaży już w sierpniu

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku