21/04/2011

Samsung NS310 – niebieska awangarda

Moda wkracza we wszystkie obszary naszego życia, przywykliśmy więc już do otaczania się stylowymi akcesoriami. Dla ludzi ceniących przedmioty, które pozwalają im wyglądać i czuć się dobrze w dowolnym miejscu, powstał netbook Samsung NS310.

Ekskluzywny wygląd NS310 to mieszanka eleganckich wykończeń i żywych kolorów. Ten ultramobilny komputer jest nie tylko modnym akcesorium przyciągającym uwagę, ale też bardzo wydajnym sprzętem – wyposażono go w mocny dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 oraz wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, gwarantujący doskonałą wyrazistość i jasność obrazu.

Netbook NS310 wyróżnia bogactwo funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia życia w ruchu, m.in. bezprzewodowa łączność Wi-Fi oraz dostęp do Internetu przy pomocy smartfonu. 10-calowy wyświetlacz LED SuperBright o jasności 300 cd/m2 gwarantuje żywy i krystalicznie czysty obraz – niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik oraz światła przy jakim korzysta z komputera.

NS310 został stworzony, aby jak najlepiej dopasować się do osobowości właściciela, a dzięki przenośnej konstrukcji poprawić komfort pracy w podróży. Minimalistyczny wygląd urządzenia robi wrażenie – jego waga to 1,3kg, a grubość – 25 mm. Netbook jest dostępny w kolorze niebieskiej mięty, a jego gładkie wykończenie i zaokrąglone kontury podkreśla odporna na zarysowania metaliczna powierzchnia. Aby zapewnić maksimum użyteczności, NS310 wyposażono w wyspową klawiaturę o ergonomicznej konstrukcji i optymalnemu rozmieszczeniu klawiszy, co poprawia użytkownikom komfort pracy i pozwala uniknąć błędów.

Dzięki funkcji Samsung Fast Start możliwe jest ekspresowe uruchomienie netbooka – w przypadku wybudzenia nawet w 3 sekundy. W zaawansowanym trybie uśpienia, dane są zapisywane zarówno na dysku twardym, jak i w pamięci komputera, co pozwala je przywrócić w niezmienionej formie nawet przy nagłej utracie zasilania.

Ponadto, wbudowany czujnik wykrywa zmiany w natężeniu światła zewnętrznego i kontroluje automatyczne włączanie i wyłączanie podświetlenia klawiatury, dostosowując je do otoczenia. Netbook ma wbudowany moduł Bluetooth 3.0 High Speed oraz  kartę bezprzewodową Wi-Fi 802.11b/g/n, a dołączone oprogramowanie Wi-Fi Manager pozwala na automatyczne wykrywanie i łączenie się z bezprzewodowymi sieciami.

Przeczytaj także:   Epson wprowadza do sprzedaży Stylus Photo P50

Samsung NS310 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1449 zł.

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]