21/04/2011

Samsung NS310 – niebieska awangarda

Moda wkracza we wszystkie obszary naszego życia, przywykliśmy więc już do otaczania się stylowymi akcesoriami. Dla ludzi ceniących przedmioty, które pozwalają im wyglądać i czuć się dobrze w dowolnym miejscu, powstał netbook Samsung NS310.

Ekskluzywny wygląd NS310 to mieszanka eleganckich wykończeń i żywych kolorów. Ten ultramobilny komputer jest nie tylko modnym akcesorium przyciągającym uwagę, ale też bardzo wydajnym sprzętem – wyposażono go w mocny dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 oraz wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, gwarantujący doskonałą wyrazistość i jasność obrazu.

Netbook NS310 wyróżnia bogactwo funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia życia w ruchu, m.in. bezprzewodowa łączność Wi-Fi oraz dostęp do Internetu przy pomocy smartfonu. 10-calowy wyświetlacz LED SuperBright o jasności 300 cd/m2 gwarantuje żywy i krystalicznie czysty obraz – niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik oraz światła przy jakim korzysta z komputera.

NS310 został stworzony, aby jak najlepiej dopasować się do osobowości właściciela, a dzięki przenośnej konstrukcji poprawić komfort pracy w podróży. Minimalistyczny wygląd urządzenia robi wrażenie – jego waga to 1,3kg, a grubość – 25 mm. Netbook jest dostępny w kolorze niebieskiej mięty, a jego gładkie wykończenie i zaokrąglone kontury podkreśla odporna na zarysowania metaliczna powierzchnia. Aby zapewnić maksimum użyteczności, NS310 wyposażono w wyspową klawiaturę o ergonomicznej konstrukcji i optymalnemu rozmieszczeniu klawiszy, co poprawia użytkownikom komfort pracy i pozwala uniknąć błędów.

Dzięki funkcji Samsung Fast Start możliwe jest ekspresowe uruchomienie netbooka – w przypadku wybudzenia nawet w 3 sekundy. W zaawansowanym trybie uśpienia, dane są zapisywane zarówno na dysku twardym, jak i w pamięci komputera, co pozwala je przywrócić w niezmienionej formie nawet przy nagłej utracie zasilania.

Ponadto, wbudowany czujnik wykrywa zmiany w natężeniu światła zewnętrznego i kontroluje automatyczne włączanie i wyłączanie podświetlenia klawiatury, dostosowując je do otoczenia. Netbook ma wbudowany moduł Bluetooth 3.0 High Speed oraz  kartę bezprzewodową Wi-Fi 802.11b/g/n, a dołączone oprogramowanie Wi-Fi Manager pozwala na automatyczne wykrywanie i łączenie się z bezprzewodowymi sieciami.

Samsung NS310 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1449 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...