20/05/2011

Cooler Master Elite 371 – funkcjonalność w dobrej cenie

Cooler Master Elite 371 ma wyróżniać się dopracowaną konstrukcją, szeroką funkcjonalnością oraz atrakcyjną, jak na obudowę tej klasy, ceną. Powyższe zalety czynią z Elite 371 ciekawą alternatywę dla konkurencyjnych rozwiązań z wyższej półki, które leżą najczęściej poza zasięgiem finansowym zwykłego użytkownika.

Obudowa Elite 371 mimo klasycznej konstrukcji, utrzymanej w czarnym kolorze, prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Ponadto bazowanie na prostych liniach oraz przemyślane rozmieszczenie poszczególnych elementów zapewnia wysoką funkcjonalność oraz stonowany design. Kolejne plusy produktu Cooler Master to wykorzystanie wysokiej jakości materiałów bazowych i znaczna przestrzeń wewnątrz obudowy, która umożliwia zainstalowanie dodatkowych wiatraków oraz rozbudowanego systemu chłodzenia dla CPU.


Elite 371 pod względem dostępnej wewnątrz przestrzeni w niczym nie ustępuje dużo droższej konkurencji. W środku obudowy znajdziemy trzy zatoki dla napędów 5,25-cala oraz jedną 3,5-cala z wyprowadzeniem na zewnątrz. Poza tym Elite 371 pozwala również na montaż 5 wewnętrznych dysków twardych 3,5-cala oraz baz najmniejszych problemów pomieści tandem dwóch, wydajnych kart graficznych AMD Radeon HD 5970.


Jeśli zależy nam na skutecznym chłodzeniu komputera to wybór Elite 371 będzie jak najbardziej trafny. Obudowa wyposażona jest w duży, 120mm wiatrak umieszczony w jej tylnej części. Ponadto w razie konieczności można zamontować kolejne wentylatory – dwa 120mm u góry, 120 lub 140mm od frontu, dwa 120 lub 140mm z boku, oraz jeden 80, 90 lub 120mm na spodzie. Na korzystną cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy wpływa także zainstalowany w dolnej części zasilacz. Dodatkowo Elite 371 jest wyposażona w komplet filtrów przeciwpyłowych, co zabezpiecza kluczowe komponenty komputera przed uszkodzeniem.


Elite 371 wyróżnia się wysoką funkcjonalnością. Wystarczy choćby wymienić możliwość montażu napędów i dysków twardych bez konieczności używania narzędzi, łatwy dostęp do gniazda procesora, co pozwala na bezproblemową instalację rozbudowanych systemów chłodzenia, czy też poręczny i wygodny panel zewnętrzny, na którym znajdziemy dwa porty USB 2.0 oraz złącza audio.

Przeczytaj także:   Telewizja mobilna nie tylko na tablecie

Sugerowana cena detaliczna Cooler Master Elite 371 to: 152,00 PLN brutto

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]