Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/05/2011

JetFlash 200 – nowe pamięci z serii Security

TRANSCEND przedstawił nowe pamięci z serii Security – JetFlash 200. Pendrive’y JetFlash 200 zapewniają pełną ochronę danych dzięki sprzętowemu szyfrowaniu AES z 256-bitowym kluczem, spełniającym standardy FIPS. Pozwala to na maksymalne zabezpieczenie przechowywanych danych przed niepowołanym dostępem lub kradzieżą.

Dodatkowo, bezpieczeństwo danych wzmacnia dołączone oprogramowanie JetFlash SecureDrive, umożliwiające ochronę poufnych danych poprzez tworzenie chronionych hasłem obszarów  dysku.

Pamięci JetFlash 200 oparte są o interfejs USB 2.0 i osiągają przepustowości do 17 MB/s przy odczycie i 5 MB/s przy zapisie. JetFlash 200 dostępny jest w trzech pojemnościach 4GB, 8GB i 16GB.

Prezentowane pendrive’y są kompatybilne z darmowym oprogramowaniem JetFlash Elite od firmy TRANSCEND, pozwalającym wykorzystywać JetFlash 200 jako klucz do logowania się do kont internetowych lub czasowo zablokować komputer przed nieautoryzowanym dostępem.

Specyfikacja:

Sugerowane ceny detaliczne JetFlash 200: 4GB – 65 zł brutto8GB – 99 zł brutto, 16GB – 178 zł brutto. Pendrive’y z serii JetFlash 200 firmy TRANSCEND objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   Onkyo TX-NR3007 sieciowy amplituner Full HD

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku