24/05/2011

Nowe słuchawki SteelSeries dla fanów Medal of Honor

Firma SteelSeries wprowadza na rynek słuchawki z mikrofonem, stworzone we współpracy z firmą Electronic Arts, producentem gry Medal of Honor. Model SteelSeries 5Hv2 Headset Medal of Honor Edition przeznaczony jest do współpracy z komputerami PC, zaś SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition – z konsolą Xbox 360.

Nowe słuchawki są częścią popularnej serii produktów SteelSeries ozdobionych motywami z popularnych gier komputerowych – ich atutami są komponenty najwyższej jakości, doskonała ergonomia oraz innowacyjne rozwiązania producenta.

W obydwu nowych urządzeniach zastosowano, znany z innych słuchawek, SteelSeries wysuwany mikrofon (który można wyciągnąć podczas gry, a później schować w lewej słuchawce). Co więcej –  5Hv2 i Spectrum 5xb można rozłożyć na trzy części, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Atutem nowych modeli jest również doskonały, dostosowany do specyfiki gier komputerowych, dźwięk oraz miękkie, ergonomiczne wykończenie nauszników.

Dzięki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor przed użytkownikami konsoli Xbox 360 otwierają się nowe możliwości. Gracze będą mogli bez problemu identyfikować źródło dźwięku (np. odgłos kroków lub wystrzałów), bez obawy, że wszystko zostanie zagłuszone przez dominujący, głęboki bas.

Dołączony do zestawu AudioMixer umożliwia błyskawiczną zmianę parametrów dźwięku – na urządzeniu umieszczono też przycisk, pozwalający na szybki dostęp do funkcji LiveMix (dzięki której gracz może idealnie zestroić dźwięki z gry z rozmową z innymi graczami).

Słuchawki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition oraz SteelSeries 5Hv2 Medal of Honor Edition pojawią się w sprzedaży w czerwcu. Cenę modelu 5xb ustalono na 99,99 euro, zaś 5Hv2 – na 74,99 euro.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...