Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

24/05/2011

Nowe słuchawki SteelSeries dla fanów Medal of Honor

Firma SteelSeries wprowadza na rynek słuchawki z mikrofonem, stworzone we współpracy z firmą Electronic Arts, producentem gry Medal of Honor. Model SteelSeries 5Hv2 Headset Medal of Honor Edition przeznaczony jest do współpracy z komputerami PC, zaś SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition – z konsolą Xbox 360.

Nowe słuchawki są częścią popularnej serii produktów SteelSeries ozdobionych motywami z popularnych gier komputerowych – ich atutami są komponenty najwyższej jakości, doskonała ergonomia oraz innowacyjne rozwiązania producenta.

W obydwu nowych urządzeniach zastosowano, znany z innych słuchawek, SteelSeries wysuwany mikrofon (który można wyciągnąć podczas gry, a później schować w lewej słuchawce). Co więcej –  5Hv2 i Spectrum 5xb można rozłożyć na trzy części, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Atutem nowych modeli jest również doskonały, dostosowany do specyfiki gier komputerowych, dźwięk oraz miękkie, ergonomiczne wykończenie nauszników.

Dzięki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor przed użytkownikami konsoli Xbox 360 otwierają się nowe możliwości. Gracze będą mogli bez problemu identyfikować źródło dźwięku (np. odgłos kroków lub wystrzałów), bez obawy, że wszystko zostanie zagłuszone przez dominujący, głęboki bas.

Dołączony do zestawu AudioMixer umożliwia błyskawiczną zmianę parametrów dźwięku – na urządzeniu umieszczono też przycisk, pozwalający na szybki dostęp do funkcji LiveMix (dzięki której gracz może idealnie zestroić dźwięki z gry z rozmową z innymi graczami).

Słuchawki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition oraz SteelSeries 5Hv2 Medal of Honor Edition pojawią się w sprzedaży w czerwcu. Cenę modelu 5xb ustalono na 99,99 euro, zaś 5Hv2 – na 74,99 euro.

Przeczytaj także:   Supercienkie słuchawki Maxell SuperSlim

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku