11/05/2011

Transmisje z French Open 2011 w 3D na żywo w całej Europie

Panasonic i Fédération Française de Tennis przedłużyły umowę, na mocy której tegoroczny French Tennis Open – Roland Garros będzie transmitowany na żywo w 3D do domów w całej Europie we współpracy z kanałem Eurosport.

Panasonic, FFT oraz Eurosport ogłosiły, że tegoroczny French Open – Roland Garros, będzie transmitowany w 3D na żywo do domów w całej Europie (z wyjątkiem Francji). Po sukcesie, jakim były trwające wiele dni transmisje 3D z turnieju w 2010 r. pokazywane w europejskich sklepach, Panasonic i FFT przedłużyły i rozszerzyły umowę o współpracy. Miłośnicy sportu będą mogli cieszyć się Wielkim Szlemem w wydaniu 3D w zaciszu swoich własnych salonów.

French Open w 2011 r. odbywać się będzie od 22 maja do 5 czerwca. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie.

Dystrybucją przygotowanych przez Eurosport transmisji 3D z turnieju French Open zajmą się wybrani operatorzy w Europie. W Polsce relację na żywo z turnieju Rolland Garros w trójwymiarze pokaże na wyłączność platforma cyfrowa CYFRA+.

Fani tenisa, którzy nie mają jeszcze telewizorów przystosowanych do materiałów 3D, będą mogli cieszyć się transmisją 3D z tych prestiżowych zawodów w kilkudziesięciu sklepach w całej Polsce.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...