20/06/2011

MP3 Iriver T9 – uzasadniona reakcja na ruch

Jeszcze w czerwcu do sprzedaży trafi nowe urządzenie pod marką Iriver. Brzmienie, Wygoda, Praktyka, Sport i Innowacja. Tak można w skrócie określić model Iriver T9. Ten kompaktowy odtwarzacz plików muzycznych, zamknięty w aluminiowej obudowie dzięki wykorzystaniu zalet sensorów ruchowych, oferuje użytkownikowi cały szereg ciekawych funkcjonalności.

Całkowitą nowością jest możliwość zmiany utworów, przejścia w tryb radia lub nagrywania poprzez szybki ruch ręki tzw. shake (czyt. szejk) lub poprzez szybkie odwrócenie odtwarzacza. To idealna funkcja jeżeli jesteśmy w ruchu i chcemy dokonać zmian bez wykorzystywania przycisków i patrzenia w ekran.

Dla aktywnych są zaawansowane funkcje fitness, które pomogą sprawnie przeprowadzić własny trening a także zarządzać w odpowiedni sposób treningami aby nie wypaść z wprawy czy też polepszyć swoje wyniki. Do dyspozycji są trzy tryby: biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokaże ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, ilość wykonanych kroków itp Ten praktyczny dodatek zdobędzie zapewne uznanie wśród ludzi aktywnie uprawiających sporty. Do playera będzie można dokupić wygodną opaskę, która na pewno przyda się podczas wszelakich aktywności ruchowych.

Urządzenie ma wysuwany slot USB, które pozwala na błyskawiczne podłączenie go do komputera i bezpośrednią wymianę plików metodą drag&drop. Użytkownik może przechowywać różne pliki i tworzyć własne foldery.

Naturalnie producent zadbał o jakość brzmienia co na pewno ucieszy użytkowników droższych modeli słuchawek. Ale moc to nie wszystko. Do dyspozycji mamy szereg ustawień brzmieniowych zarówno tych fabrycznych jak i usera.

Ceny detaliczne urządzeń ustalono na odpowiednio: 2GB – 199zl, 4GB – 249zl Produkt dostępny będzie w kilku wariacjach kolorystycznych.

Udostępnij ten artykuł...
Tagi:

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...