Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/06/2011

Nowy Packard Bell oneTwo S

Komputery All-in-one za sprawą niewielkich gabarytów, intuicyjnej i prostej obsługi oraz szerokiej funkcjonalności zdobywają coraz większą popularność na świecie i w Polsce. Wszystkie zalety tego typu rozwiązań w pełni wykorzystuje najnowszy Packard Bell oneTwo S.

Poczynając od 2009 roku Packard Bell z sukcesem wprowadza na kolejne rynki komputery typu All- in-one. Do niedawna w ofercie PB znajdowały się dwa modele z serii oneTwo – pierwszy wyposażony w ekran o przekątnej 21,5 zaś drugi z komputerów został zintegrowany z monitorem o przekątnej 23 cali. Wraz z pojawieniem się najnowszego produktu, oneTwo S, oferta Packard Bell została wzbogacona o urządzenie z ekranem o przekątnej 20 cali, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena.

Ciężko przejść obok Packard Bell oneTwo S i nie zwrócić uwagi na jego wyjątkową stylistykę. Obudowa, to delikatne łuki oraz zaokrąglone krawędzie, które sprawiają, że komputer PB stanie się nie tylko przedmiotem codziennego użytku ale i przyciągającym wzrok elementem wystroju każdego pomieszczenia. Sprzyja temu stonowana kolorystyka urządzenia, która utrzymana jest w neutralnych tonach bazujących na odcieniach czerni, matowej bieli, chromu oraz srebra. Oprócz oryginalnej konstrukcji oneTwo S wyróżnia się także kompaktowymi rozmiarami, co znacznie ułatwia korzystanie z komputera w małych pokojach. Nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń do ergonomii oneTwo S – regulowana podstawa czy wygodne rozmieszczenie poszczególnych przycisków doskonale sprawdzają się w trakcie codziennej pracy i zabawy. Na plus należy zaliczyć również prostą instalację oraz ograniczenie plątaniny kabli do minimum – do działania oneTwo S wymagane jest tylko podłączenie kabla zasilającego.


Packard Bell oneTwo S oprócz klasycznego sterowania przy wykorzystaniu klawiatury i myszki umożliwia nawigację za pomocą dotykowego ekranu. W tym drugim przypadku znacznym ułatwieniem i pomocą dla użytkownika jest szereg dedykowanych aplikacji i widżetów, takich jak Packard Bell Touch Portal, TouchMemo, TouchFriends, TouchBrowser, TouchMusic, TouchPhoto, TouchVideo oraz TouchCam, które zapewniają m.in. szybki dostęp do portali społecznościowych, sprawne serfowanie w sieci, prowadzenie wideorozmów czy odtwarzanie plików multimedialnych.

Przeczytaj także:   19-tka zapowiedzią nowej rodziny

Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem najnowszego Packard Bell oneTwo S jest dodawany za darmo bogaty zestaw oprogramowania. Dla miłośników fotografii z całą pewnością łakomym kąskiem będzie pełna wersja pakietu Adobe Photoshop Elements. Osoby często korzystające z różnego rodzaju urządzeń mobilnych do odtwarzania plików audio i wideo docenią aplikację Cyberlink MediaEspresso 6 – jeden z najszybszych, uniwersalnych konwerterów formatów multimedialnych.

Packard Bell oneTwo S oferuje szeroką funkcjonalność i wysoką wydajność. Oprócz wspomnianego wcześniej 20-calowego ekranu komputer może być opcjonalnie wyposażony w tuner TV, dzięki czemu zyskujemy dwa urządzenia w jednym.

Wysoka wydajność oneTwo S to, w zależności od konfiguracji, zasługa procesorów Intel Core drugiej generacji lub AMD – łącznie z serią Phenom II X6. Za stronę wizualną odpowiadają najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce lub AMD Radeon HD, z pełną obsługą standardu Microsoft DirectX 11. Uzupełnieniem obu tych elementów jest zaimplementowana technologia THX TruStudio PC, która gwarantuje nam najwyższej jakości dźwięk.

Przewidywana cena tego modelu to 499 euro. W Polsce oneTwo powinny być dostępne w trzecim kwartale 2011.


TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku