20/07/2011

Nowe aparaty Samsung WB700, WB210, PL210

Świetny koncert, dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku, statek na morzu, a ty jesteś za daleko, aby zrobić dobre zdjęcie? Jak często ci się to zdarza? Dzięki połączeniu możliwości obiektywu z długą ogniskową z cechami klasycznego kompaktu w nowych aparatach Samsung WB700, WB210 i PL210 z dużym zoomem ten problem przestaje istnieć.  

Brak możliwości robienia zdjęć w dużym zbliżeniu odczuł chyba każdy, kto ma aparat kompaktowy. Samsung pomyślał o tych, którym zależy na tej funkcji, a którzy nie potrzebują dużej lustrzanki z jeszcze większą torbą, tylko małego, zgrabnego i poręcznego kompaktu.

Takie są właśnie nowe aparaty Samsung. Duży zoom zamknięty w obudowie o grubości zaledwie 2,5 cm to główne cechy modeli   WB700 ,  WB210  i  PL210 . Rekordzista w tej kategorii to model WB700, którego obiektyw posiada aż osiemnastokrotny zoom optyczny. Dzięki takim aparatom sfotografujesz oddaloną od brzegu żaglówkę na tle zachodzącego słońca czy koncert ulubionego zespołu stojąc daleko od sceny.

Rozmyte zdjęcia również przestają być zmartwieniem – ich ostrość zapewnia podwójna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat WB210 pozwala też na wykonanie pięknej panoramy czy zdjęć w małym pomieszczeniu dzięki trybowi superszerokokątnemu.

Obsługę i nawigację poprzez wszystkie funkcje tego modelu ułatwia dotykowy ekran – zupełnie jak w smartfonie.

Dodatkowo, kupując jeden z tych aparatów, masz szansę na realizację wakacji swoich marzeń – do wygrania są kupony wakacyjne o wartości 3000zł oraz mnóstwo wakacyjnych gadżetów.

Przeczytaj także:   Nowa ramka fotograficzna UVO DPH3070A z ekranem 7”

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]