09/08/2011

Thermal Master TC-300

Solidna a przy tym niedroga obudowa, która w przyszłości umożliwi bezproblemową rozbudowę komputera. Tak w największym skrócie można opisać najnowszy produkt Thermal Master – obudowę TC-300-KKN1-GP. Model ten, ze względu na atrakcyjną cenę, szeroką funkcjonalność i wytrzymałą konstrukcję jest ciekawą alternatywą dla szeregu konkurencyjnych rozwiązań.

Główne materiały wykorzystane do budowy Thermal Master TC-300-KKN1-GP to walcowana na zimno blacha stalowa oraz wysokiej jakości tworzywa sztuczne. Ponadto we frontowej części obudowy umieszczono metalową siatkę z gąbkowym filtrem przeciwkurzowym, dzięki czemu, po zainstalowaniu dodatkowego wentylatora 120 mm, możemy znacznie poprawić wentylację wnętrza komputera. Znacznym ułatwieniem jest także umiejscowiony w przedniej części obudowy panel, na którym znajdziemy dwa porty USB oraz złącza audio.

Przestronne wnętrze TC-300 umożliwia montaż do trzech zewnętrznych napędów 5,25 cala, jednego 3,5 oraz siedmiu wewnętrznych dysków 3,5 cala (w komplecie z obudową otrzymujemy dwie pary zatrzasków do beznarzędziowego montażu napędów 5,25 i 3,5 cala).

Dodatkowo, oprócz wspomnianego wcześniej wentylatora 120 mm, w obudowie Thermal Master  znajdziemy miejsce do zainstalowania wentylatora bocznego o średnicy 92 mm oraz tylnego o średnicy do 120 mm. Na bocznej ściance umieszczono także demontowalny filtr przeciwkurzowy oraz tunel termiczny. Zaś dzięki odpowiednim gumowym przepustom, TC-300 jest przystosowana do pracy z rozbudowanymi, zewnętrznymi systemami chłodzenia wodnego.

Thermal Master to marka należąca do firmy Cooler Master. Model ten można polecić osobom szukającym niedrogiej i w pełni funkcjonalnej obudowy, zapewniającej szerokie możliwości rozbudowy komputera.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...