09/08/2011

Thermal Master TC-300

Solidna a przy tym niedroga obudowa, która w przyszłości umożliwi bezproblemową rozbudowę komputera. Tak w największym skrócie można opisać najnowszy produkt Thermal Master – obudowę TC-300-KKN1-GP. Model ten, ze względu na atrakcyjną cenę, szeroką funkcjonalność i wytrzymałą konstrukcję jest ciekawą alternatywą dla szeregu konkurencyjnych rozwiązań.

Główne materiały wykorzystane do budowy Thermal Master TC-300-KKN1-GP to walcowana na zimno blacha stalowa oraz wysokiej jakości tworzywa sztuczne. Ponadto we frontowej części obudowy umieszczono metalową siatkę z gąbkowym filtrem przeciwkurzowym, dzięki czemu, po zainstalowaniu dodatkowego wentylatora 120 mm, możemy znacznie poprawić wentylację wnętrza komputera. Znacznym ułatwieniem jest także umiejscowiony w przedniej części obudowy panel, na którym znajdziemy dwa porty USB oraz złącza audio.

Przestronne wnętrze TC-300 umożliwia montaż do trzech zewnętrznych napędów 5,25 cala, jednego 3,5 oraz siedmiu wewnętrznych dysków 3,5 cala (w komplecie z obudową otrzymujemy dwie pary zatrzasków do beznarzędziowego montażu napędów 5,25 i 3,5 cala).

Dodatkowo, oprócz wspomnianego wcześniej wentylatora 120 mm, w obudowie Thermal Master  znajdziemy miejsce do zainstalowania wentylatora bocznego o średnicy 92 mm oraz tylnego o średnicy do 120 mm. Na bocznej ściance umieszczono także demontowalny filtr przeciwkurzowy oraz tunel termiczny. Zaś dzięki odpowiednim gumowym przepustom, TC-300 jest przystosowana do pracy z rozbudowanymi, zewnętrznymi systemami chłodzenia wodnego.

Thermal Master to marka należąca do firmy Cooler Master. Model ten można polecić osobom szukającym niedrogiej i w pełni funkcjonalnej obudowy, zapewniającej szerokie możliwości rozbudowy komputera.

Przeczytaj także:   Fortel.info testuje VoIPoint 3CM, bramkę VoIP i ADS

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]