Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/08/2011

Toshiba L670-1JW: dobry zamiennik peceta

Zjawisko „desktop replacement” jest coraz bardziej widoczne na naszym rynku. Wpływa na to systematyczny spadek cen notebooków oraz proporcjonalny wzrost ich wydajności na polu zastosowań zarezerwowanych jeszcze niedawno tylko dla pecetów.

Takie trendy uwzględnia w swojej strategii Vobis, systematycznie obniżając ceny markowych 17-calowych notebooków, wyposażonych w nowoczesne podzespoły. Można je z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pracy, nauce oraz w multimedialnej rozrywce. Dodatkowy atut mobilności tych urządzeń, mocno podnosi atrakcyjność takiego wyboru.

Całość jest obsługiwana przez system operacyjny Windows 7 Home Premium 64-bit PL, a w zestawie znajdziemy dodatkowo m.in. programy Microsoft Office Starter 2010 oraz Nero.

Cena: 1649 zł, gwarancja: 24 miesiące.

Przeczytaj także:   Lenovo wprowadza na polski rynek ThinkStation D20 i S20

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku