Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/09/2011

Brother DCP-J525W – sprytne maleństwo

Brother wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-J525W to kolorowa drukarka, skaner oraz ksero w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Wysoka prędkość druku, możliwość pracy w sieci bezprzewodowej i niskie zużycie energii to tylko niektóre z cech, dzięki którym ma być to doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników domowych.

DCP-J525W drukuje z prędkością do 26 stron na minutę w kolorze, oraz do 33 stron na minutę w czerni i bieli, a maksymalna rozdzielczość wydruku to 6000×1200 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru.


Dla urządzenia DCP-J525W dostępne są tonery pozwalające na wydruk do 600 stron. Dodatkowo tonery można niezależnie od siebie wymieniać. Dzięki dużej – 40MB pamięci oraz opcji skanowania do poczty e-mail, obrazu lub pliku urządzenie pozwala na codzienną szybszą pracę. Kolejnym atutem DCP-J525W jest dotykowy, kolorowy ekran LCD o przekątnej 4,9 cm, który ułatwia zarządzanie urządzeniem.

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne, takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

Sugerowana cena DCP-J525W  to 424,64 PLN brutto. Urządzenia posiada trzy lata gwarancji gratis.

Przeczytaj także:   Dysk SSD w grach. Czy to się opłaca?

Strajk kobiet – najlepsze memy

Zapraszamy Was do galerii najlepszych memów związanych ze strajkiem kobiet. Jeśli macie swoje propozycje memów, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze memy”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Jak nie zostać ofiarą wycieku danych z chmury

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku