20/09/2011

Cresyn i FiiO dla użytkowników Smartphonów

Cresyn Communication właśnie zapowiedział rozszerzenie linii słuchawek serii communication, które dzięki stosunkowi jakości do ceny mają idealnie trafić w portfele i gusta polskich konsumentów.

Dzięki marce FiiO oraz Cresyn można swobodnie korzystać ze słuchawek Cresyn wykorzystując pełnię możliwości jakie dają produkty z wbudowanym pilotem na kablu.


Cresyn właśnie zapowiedział rozszerzenie linii słuchawek serii communication dla telefonów. Aktualnie pod marką Cresyn możemy zakupić słuchawki nauszne, zamknięte, świetnie wyciszające odgłosy z otoczenia – model C550s w cenie 129zł. Doskonały wybór na miasto dla tych, którzy oczekują dobrej jakości dźwięku i transmisji oraz wygody w noszeniu. C550s składają się jednym ruchem ręki do niewielkiego rozmiaru. Do wyboru są też słuchawki dokanałowe –model C230s w cenie 60zł. Obydwa  modele w standardowych kolorach białym i czarnym.

Bardzo popularny model C260E uzupełni model z pilotem C262S. Natomiast model C330E uzupełni model C360s. Powinny trafić one do sprzedaży z końcem października. Słuchawki mają konstrukcję dokanałową i oferują wyjątkową jakość dźwięku biorąc pod uwagę cenę w okolicach 69zł.


Pilot sterowania we wszystkich modelach Cresyna umożliwia odbieranie/kończenie rozmów oraz obsługę muzyki czyli odtwarzanie, przewijanie, przeskok pomiędzy utworami, pauzowanie. W niektórych modelach mamy również potencjometr głośności. W ostatnich modelach producent jednak zrezygnował z tej funkcji aby zapewnić jak najlepsza jakość dźwięku.

Wszystkie powyższe funkcje działają z produktami marki Apple. Użytkownicy innych marek telefonów, do produktów Cresyna mogą dokupić adapter LU1 marki FiiO, który zapewni pełną funkcjonalność także u innych producentów Smartphonów takich jak: Nokia, HTC, MOTO, Samsung, LG, Sony Ericsson, Blackberry, Huawei.  W niektórych punktach i sieciach sprzedażydapter FiiO LU1  będzie dodawany gratis do słuchawek.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...