Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/10/2011

Mobilny Internet Orange w Vobis

Vobis poinformował o rozpoczęciu współpracy z operatorem telefonii komórkowej Orange, w ramach której będzie oferowała swoim klientom możliwość skorzystania z usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Vobis nawiązała współpracę z operatorem telefonii komórkowej Orange. Nowa oferta obejmuje sprzedaż usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Osoby decydujące się na aktywację Orange mogą zakupić dowolny komputer przenośny (notebook, netbook lub tablet) z modemem USB w komplecie (opcja: detale w ofercie) oraz rabatem sięgającym nawet 615 zł. Ponadto Vobis przygotował dla pierwszych klientów indywidualnych specjalny dodatek w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł (promocja trwa do 14.10.2011 r.).

Wybierając Internet mobilny Orange Free lub Business Everywhere klienci mogą liczyć m.in. na abonament już od 19 zł/m-c, prędkość do 42 Mb/s i nawet na 45 GB transferu danych, po przekroczeniu którego (w ramach usługi Cała Naprzód) można dalej surfować z pełną prędkością, płacąc 5 gr/MB.

Firma Vobis poinformowała ponadto, że prowadzi obecnie rozmowy o dalszym rozszerzeniu portfolio usług w oparciu o ofertę PTK Centertel i całej Grupy TP.

Przeczytaj także:   Z Hollywood do Łodzi

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku