18/10/2011

Nowa stacja dokująca dla iPodów i iPhone’ów

Logitech przedstawia idealnego towarzysza dla iPodów i iPhone’ów – Clock Radio Dock S400i. Nowa stacja dokująca umożliwia ładowanie urządzenia i odtwarzanie muzyki jednocześnie. Funkcja budzenia sprawia, że urządzenie pozwala zasnąć i obudzić się przy rytmie ulubionych utworów.

Stacja dokująca Logitech Clock Radio Dock S400i gwarantuje pełny dźwięk stereo i pozwala cieszyć się muzyką z iPodów, iPhone’ów, a także, dzięki zintegrowanemu tunerowi FM, ulubionymi stacjami radiowymi. Pamięć częstotliwości sprawi, że w jednej chwili będziemy mogli włączyć swoje ulubione kanały. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w funkcję budzenia, co zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale budzika.

Dodatkowo Logitech Clock Radio Dock S400i zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale. Ponadto urządzenie pozwala ustawić dwa sygnały alarmu, dzięki czemu może zastąpić budzik dwóm osobom. Dodatkowo możliwość ustawienia drzemki pomoże nam codziennie rano ukraść kilka dodatkowych minut snu.
Dołączony do zestawu pilot sprawi, że urządzeniem będzie można sterować siedząc wygodnie na kanapie w drugim końcu pokoju. S400i pozwoli także naładować iPoda czy iPhone’a, nawet jeśli głośnik będzie wyłączony. Stacja dokująca współpracuje ze wszystkimi urządzeniami iPhone, iPod touch, iPod nano oraz iPod classic 6 generacji.

Logitech Clock Radio Dock S400i jest dostępny w Europie od początku października w sugerowanej przez producenta cenie 399,99 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...