Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/11/2011

Dołącz do beta testów STAR WARS THE OLD REPUBLIC

STAR WARS THE OLD REPUBLIC, największa w historii gra osadzona w uniwersum STAR WARS, zadebiutuje na rynku 20 grudnia 2011 r. Nowa produkcja studia BioWare oraz Lucas Arts pozwoli graczom na wzięcie udziału w konflikcie pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sith, który trawił galaktykę na tysiące lat przed narodzinami Dartha Vadera.

Już w najbliższy weekend gracze z całego świata otrzymają możliwość wzięcia udziału w otwartych beta testach, do których zapisy trwały przez ostatnie tygodnie. Wylosowani szczęśliwcy jako pierwsi zwiedzą uniwersum STAR WARS i wezmą udział we wspaniałej przygodzie, pełnej interesujących bohaterów, zapierających dech, zróżnicowanych światów i dołączą do walki jako jeden z ośmiu bohaterów, z których każdy posiada własną, unikalną historię i fabułę.


STAR WARS THE OLD REPUBLIC to idealna pozycja zarówno dla graczy preferujących rozgrywkę w pojedynkę, koncentrujących się na poznawaniu kolejnych rozdziałów epickiej historii – największej, jaką kiedykolwiek stworzyło studio BioWare, jak również dla tych, którzy po grze MMO oczekują możliwości toczenia epickich walk i wykonywania questów ramię w ramię z towarzyszami.

Niezależnie od stylu gry, STAR WARS THE OLD REPUBLIC ma zapewnić setki godzin wspaniałej zabawy, w najpopularniejszym uniwersum wszech czasów.

Przeczytaj także:   S.T.R.I.K.E. M - bardzo mobilna klawiatura

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku