25/11/2011

Kruger&Matz – dla miłośników car audio

Od niedawna miłośnicy mocnych dźwięków mogą znaleźć na rynku nową ofertę sprzętu car audio marki Kruger&Matz. Produkty te charakteryzują się ciekawym designem, dużą mocą wyjściową, jak również stabilnym działaniem i niewielkimi zniekształceniami dźwięku.

Konstrukcja i wygląd wzmacniaczy Kruger&Matz to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania miłośników  car audio. Szeroki wybór sprzętu zadowoli zarówno osoby ceniące naturale, mocne brzmienie, jak też zwolenników czystego dźwięku. W ofercie Kruger&Matz znaleźć można dwu, czterokanałowy i pięciokanałowy wzmacniacz szerokopasmowy, a także monoblok do subwoofera. Dopełnieniem oferty jest seria głośników samochodowych.

Wzmacniacze Kruger&Matz to połączenie odpowiednich parametrów mocy, stabilnego działania i czystego brzmienia. Kanały szerokopasmowe we wzmacniaczach zapewniają czysty dźwięk o niskich zniekształceniach oraz generują potężną dawkę mocy, zgodną ze standardem klasy D. W stopniach mocy zastosowano przełączane tranzystory o dużej obciążalności pozwalające uzyskać dynamikę i sprawność na poziomie 85-90% przy małych zniekształceniach. Wysoka sprawność umożliwia stosowanie mniejszych zasilaczy, radiatorów i obudów.

Kanały szerokopasmowe wyposażono w elektroniczne zwrotnice o zmiennej częstotliwości posiadające filtry dolnoprzepustowe z redukcją 12db/Okt oraz filtry górnoprzepustowe 12dB/Okt, a także wzmocnienia basów. Monoblok i pięciokanałowy wzmacniacz systemowy posiadają możliwość zdalnej kontroli subwoofera, dzięki czemu ich użytkownicy mogą dowolnie dopasowywać poziom basów zza kierownicy. Wzmacniacze Kruger&Matz pracują stabilnie przy obciążeniu 2 Ohm. Dodatkowo wyposażone są w przełączniki zmiany pasma (LPF i HPF), a także diodę sygnalizującą niebezpieczeństwo ewentualnego zwarcia i przegrzania.

Wybrane modele np. KM1001 oraz KM1002 zostały wyposażone w wyjścia RCA typu przejściowego, ułatwiające zainstalowanie całego systemu składającego się z kilku urządzeń. Wzmacniacz pięciokanałowy KM1005 posiada filtr subsonic umożliwiający podanie najniższego pasma akustycznego na głośnik.

Do każdego wzmacniacza dołączony jest adapter ułatwiający podłączenie kabli o dużej średnicy. Całość uzupełnia atrakcyjny design niewielkiej i łatwej w montażu czarnej obudowy.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...