02/11/2011

Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

Logitech prezentuje dwa nowe produkty z linii akcesoriów gamingowych: Gaming Keyboard G105 oraz Laser Mouse G9X. Premierowe urządzenia stworzone zostały specjalnie z myślą o fanach gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Precyzja oraz możliwości dostosowania ustawień do indywidualnych potrzeb gracza, ułatwią każdemu z nich drogę do zwycięstwa.

Logitech Gaming Keyboard G105 – oficjalna klawiatura Call of Duty: Modern Warfare 3 – dzięki podświetleniu LED o zielonej barwie noktowizora,  umożliwia długie nocne rozgrywki. G105 wyposażona jest w sześć programowalnych klawiszy, do których można przypisać po 3 makra. W ten sposób możemy skonfigurować 18 niepowtarzalnych funkcji w grze, w tym pojedyncze naciśnięcia klawiszy, złożone makra i zaawansowane skrypty LUA. Teraz skomplikowane manewry nie będą wymagały użycia myszy. Nowe kombinacje mogą być nawet rejestrowane na bieżąco podczas gry, dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software.

Specjalny układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy na raz. Logitech Gaming Keyboard G105 pozwala wykonać wiele złożonych akcji bez zakłóceń i efektu „ghosting”, które mogą wystąpić w przypadku innych klawiatur.

Dodatkowo, wygodne przyciski do sterowania multimediami umożliwiają łatwy dostęp do regulowania głośności czy przewijania. Ponadto klawiatura została wyposażona w dwa tryby: gry i pulpitu, dzięki którym łatwo można wyłączyć klawisze Windows czy menu kontekstowego, aby uniknąć przypadkowych zakłóceń gry.

Logitech Laser Mouse G9x zapewnia przełomową precyzję  śledzenia z szybkością do 165 cali na sekundę. Regulowana czułość sensora dpi pozwala przejść od precyzyjnego celowania (200 dpi) do bardzo szybkich manewrów (do 5700 dpi) bez wstrzymywania akcji. Urządzenie łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB z prędkością 1000 raportów na sekundę, dzięki czemu ruchy myszki są odzwierciedlane na ekranie niezwykle szybko i dokładnie.

MicroGear Precision Scroll sprawdza się zarówno przy wyborze broni w grze, jak i w błyskawicznym przewijaniu długich stron internetowych. Wagę myszki łatwo dostosować do preferencji gracza, dzięki dołączonym do zestawu metalowym ciężarkom, które mogą dociążyć urządzanie nawet o 28 gramów. Kolory diod LED można wybrać spośród bardzo szerokiej palety, dopasowując je do obudowy komputera, specyfiki gry albo własnego stylu.

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich w listopadzie br. w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych: Logitech Gaming Keyboard G105 – 279.99 PLN oraz Logitech Laser Mouse G9X – 319,99 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...