02/11/2011

Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

Logitech prezentuje dwa nowe produkty z linii akcesoriów gamingowych: Gaming Keyboard G105 oraz Laser Mouse G9X. Premierowe urządzenia stworzone zostały specjalnie z myślą o fanach gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Precyzja oraz możliwości dostosowania ustawień do indywidualnych potrzeb gracza, ułatwią każdemu z nich drogę do zwycięstwa.

Logitech Gaming Keyboard G105 – oficjalna klawiatura Call of Duty: Modern Warfare 3 – dzięki podświetleniu LED o zielonej barwie noktowizora,  umożliwia długie nocne rozgrywki. G105 wyposażona jest w sześć programowalnych klawiszy, do których można przypisać po 3 makra. W ten sposób możemy skonfigurować 18 niepowtarzalnych funkcji w grze, w tym pojedyncze naciśnięcia klawiszy, złożone makra i zaawansowane skrypty LUA. Teraz skomplikowane manewry nie będą wymagały użycia myszy. Nowe kombinacje mogą być nawet rejestrowane na bieżąco podczas gry, dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software.

Specjalny układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy na raz. Logitech Gaming Keyboard G105 pozwala wykonać wiele złożonych akcji bez zakłóceń i efektu „ghosting”, które mogą wystąpić w przypadku innych klawiatur.

Dodatkowo, wygodne przyciski do sterowania multimediami umożliwiają łatwy dostęp do regulowania głośności czy przewijania. Ponadto klawiatura została wyposażona w dwa tryby: gry i pulpitu, dzięki którym łatwo można wyłączyć klawisze Windows czy menu kontekstowego, aby uniknąć przypadkowych zakłóceń gry.

Logitech Laser Mouse G9x zapewnia przełomową precyzję  śledzenia z szybkością do 165 cali na sekundę. Regulowana czułość sensora dpi pozwala przejść od precyzyjnego celowania (200 dpi) do bardzo szybkich manewrów (do 5700 dpi) bez wstrzymywania akcji. Urządzenie łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB z prędkością 1000 raportów na sekundę, dzięki czemu ruchy myszki są odzwierciedlane na ekranie niezwykle szybko i dokładnie.

MicroGear Precision Scroll sprawdza się zarówno przy wyborze broni w grze, jak i w błyskawicznym przewijaniu długich stron internetowych. Wagę myszki łatwo dostosować do preferencji gracza, dzięki dołączonym do zestawu metalowym ciężarkom, które mogą dociążyć urządzanie nawet o 28 gramów. Kolory diod LED można wybrać spośród bardzo szerokiej palety, dopasowując je do obudowy komputera, specyfiki gry albo własnego stylu.

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich w listopadzie br. w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych: Logitech Gaming Keyboard G105 – 279.99 PLN oraz Logitech Laser Mouse G9X – 319,99 PLN.

Przeczytaj także:   GIGABYTE GV-R587SO-1GD – najwyższa wydajność gwarantowana

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]