15/11/2011

Packard Bell oneTwo – jeszcze smuklejszy

Packard Bell prezentuje udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one. Nowy PB oneTwo wyróżnia się stylowym designem i konstrukcją smuklejszą o 65%, w porównaniu do wcześniejszej wersji modelu, zachowując jednocześnie funkcjonalność swojego poprzednika.

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb posłuży nam za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran sprawdzi się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

O 65% smuklejszy PB oneTwo będzie się dobrze prezentować, bez względu na to, gdzie go umiejscowimy. Jest wyjątkowo lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać doskonały obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

PB oneTwo z powodzeniem spełni rolę interaktywnego centrum domowego życia. Dzięki bogatym możliwościom zapewni miejsce do rozrywki, gier, słuchania muzyki, oglądania telewizji, dzielenia się multimediami, komunikacji wideo. Szybkie procesory Intel Core drugiej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezakłócone działanie. Jakość obrazu to efekt zastosowania wysokiej klasy ekranu o rozdzielczości full HD (1920×1080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative THX TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W zapewniają doskonałą jakość dźwięku.


Dzięki dotykowemu, intuicyjnemu w obsłudze ekranowi można w prosty sposób przewijać, klikać i powiększać, bez konieczności  korzystania z myszki. Wzbogacony o funkcje dotykowe system Windows 7 i oryginalne rozwiązania Packard Bell sprawiają, że korzystanie z PB oneTwo jest proste i wygodne. Wystarczy dotknąć ekranu, aby połączyć się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych i szybko nawigować po ulubionych stronach internetowych. Użytkownik może również nanosić na ekranie odręczne notatki, ustawiać alarm czy tworzyć pokaz slajdów z własną ścieżką dźwiękową. Wszystko to dzięki wirtualnemu pulpitowi PB TouchPortal, który umożliwia nieograniczone korzystanie z gadżetów dotykowych Packard Bell i aplikacji Microsoft.

Przeczytaj także:   Cyfrowa Platforma TVP

Pobrałeś na swój tablet film, który chciałbyś obejrzeć na dużym ekranie? Zrobiłeś dziś zdjęcia, które czekają na obróbkę? A może masz muzykę zapisaną na dysku i chciałbyś cieszyć się z pełni możliwości przestrzennego dźwięku? Wystarczy połączyć się z PB oneTwo za pomocą jednego z bogatego  zestawu złączy i portów – 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0 zapewniają niezwykle szybki transfer danych, czytnik kart 5-in-1, HDMI i złącza audio sprawiają, że z łatwością podłączysz do komputera aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy, twardy dysk, słuchawki i inne urządzenia.

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale).

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]