15/11/2011

Packard Bell oneTwo – jeszcze smuklejszy

Packard Bell prezentuje udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one. Nowy PB oneTwo wyróżnia się stylowym designem i konstrukcją smuklejszą o 65%, w porównaniu do wcześniejszej wersji modelu, zachowując jednocześnie funkcjonalność swojego poprzednika.

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb posłuży nam za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran sprawdzi się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

O 65% smuklejszy PB oneTwo będzie się dobrze prezentować, bez względu na to, gdzie go umiejscowimy. Jest wyjątkowo lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać doskonały obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

PB oneTwo z powodzeniem spełni rolę interaktywnego centrum domowego życia. Dzięki bogatym możliwościom zapewni miejsce do rozrywki, gier, słuchania muzyki, oglądania telewizji, dzielenia się multimediami, komunikacji wideo. Szybkie procesory Intel Core drugiej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezakłócone działanie. Jakość obrazu to efekt zastosowania wysokiej klasy ekranu o rozdzielczości full HD (1920×1080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative THX TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W zapewniają doskonałą jakość dźwięku.


Dzięki dotykowemu, intuicyjnemu w obsłudze ekranowi można w prosty sposób przewijać, klikać i powiększać, bez konieczności  korzystania z myszki. Wzbogacony o funkcje dotykowe system Windows 7 i oryginalne rozwiązania Packard Bell sprawiają, że korzystanie z PB oneTwo jest proste i wygodne. Wystarczy dotknąć ekranu, aby połączyć się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych i szybko nawigować po ulubionych stronach internetowych. Użytkownik może również nanosić na ekranie odręczne notatki, ustawiać alarm czy tworzyć pokaz slajdów z własną ścieżką dźwiękową. Wszystko to dzięki wirtualnemu pulpitowi PB TouchPortal, który umożliwia nieograniczone korzystanie z gadżetów dotykowych Packard Bell i aplikacji Microsoft.

Pobrałeś na swój tablet film, który chciałbyś obejrzeć na dużym ekranie? Zrobiłeś dziś zdjęcia, które czekają na obróbkę? A może masz muzykę zapisaną na dysku i chciałbyś cieszyć się z pełni możliwości przestrzennego dźwięku? Wystarczy połączyć się z PB oneTwo za pomocą jednego z bogatego  zestawu złączy i portów – 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0 zapewniają niezwykle szybki transfer danych, czytnik kart 5-in-1, HDMI i złącza audio sprawiają, że z łatwością podłączysz do komputera aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy, twardy dysk, słuchawki i inne urządzenia.

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale).

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...