09/11/2011

Siberia V2 – klasyk w nowej wersji

Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa wersja kolorystyczna słynnych słuchawek Siberia v2 firmy SteelSeries. Do tej pory flagowe słuchawki SteelSeries dostępne były wyłącznie w wersjach jednolitych kolorystycznie – od teraz dostępne są również słuchawki czarno-złote.

Siberia V2 to jeden z najczęściej nagradzanych modeli w ofercie SteelSeries – wyposażono go w 50-milimetrowe głośniki i zoptymalizowano pod kątem zastosowań multimedialnych (słuchawki doskonale sprawdzają się podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki).

Znakiem rozpoznawczym modelu Siberia v2 jest ażurowa, lekka konstrukcja, dzięki której słuchawki są niezwykle wygodne, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. W urządzeniu zastosowano znany z innych modeli SteelSeries wysuwany mikrofon (gdy nie jest potrzebny, można go jednym ruchem ukryć w obudowie słuchawek).

Najnowszy wariant kolorystyczny to coś dla osób, które lubią klasyczne, eleganckie wzornictwo. Czarno-złote słuchawki wyglądają znakomicie i świetnie sprawdzą się nie tylko w grach, ale również podczas słuchania muzyki. Kolorem dominującym jest czarny, złote są jedynie akcenty.

Słuchawki Siberia v2 dostępne są obecnie w siedmiu wersjach kolorystyczny – oprócz czarno-złotej dostępne są: zielona, czerwona, biała, czarna, pomarańczowa oraz niebieska.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...