Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

07/11/2011

Transcend JetFlash 350 – pojemne pendrive’y na każdą kieszeń

Transcend przedstawił nowe pamięci flash z serii Classic – JetFlash 350. Przystępna cena oraz elegancki styl obudowy prezentowanych pendrive’ów mają trafić w portfel i gust każdego użytkownika.

Model JetFlash 350 występuje w czterech wariantach pojemnościowych: 4, 8, 16 oraz 32GB. W zależności od wersji transfery danych sięgają do 15MB/s przy odczycie oraz 11MB/s przy zapisie. Pamięci ważą jedynie 8,5 grama, a ich wymiary wynoszą 60 x 18,6 x 8,7mm.


JetFlash 350 doskonale nadają się jako dodatkowy nośnik do gromadzenia i przenoszenia domowej biblioteki danych. O statusie pracy urządzenia informuje wbudowana dioda LED.

Transcend dołącza do swoich produktów oprogramowanie Transcend Elite, z narzędziami do tworzenia kopii zapasowych danych, przywracania i szyfrowania plików. Oprogramowanie oferuje również blokadę dostępu do komputera – bez podłączonego pendrive’a nie będzie można go uruchomić.

Sugerowane ceny detaliczne brutto pamięci JetFlash 350 to: 4GB: 23,5 PLN, 8GB: 35 PLN, 16GB: 73 PLN,
32GB: 164 PLN. Produkty objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   Kupujemy telewizor - na co zwracamy uwagę

Ranking najpopularniejszych aplikacji sportowych do ćwiczeń w domu

Obserwowany zwrot w stronę zdrowego stylu życia zaowocował wieloma udogodnieniami i możliwościami dla zaawansowanych sportowców, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Dzięki aplikacjom sportowym codzienne treningi są na wyciągnięcie ręki, co zwłaszcza w dobie pandemii jest niezwykle korzystne. Obserwując ten trend, Sklep Sportowy opracował listę 10 najpopularniejszych darmowych aplikacji sportowych z […]

Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   TRAK CP-500 TV […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku