Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/12/2011

Adapter SKROSS Pro+ z ładowarką USB

SKROSS przedstawił pierwszy na świecie adapter podróżny z opatentowanym systemem suwaków (all-in-one) i ładowarką USB. SKROSS Pro+ z ładowarką USB pozwala na podłączanie do prądu sprzętu o dużym poborze mocy w ponad 150 krajach na całym świecie. I to niezależnie od typu gniazdka.

 

Aby podróż zagraniczna przebiegła bez komplikacji, należy się do niej właściwie przygotować. Obok elementów niezbędnych, typu paszport, bagaż podróżny, należy zabezpieczyć się także na wypadek mniej przewidywalnych „niespodzianek”. Ta, która można zaskoczyć najbardziej to gniazdo prądu o innym kształcie niż wtyczka urządzenia, które będziemy chcieli naładować. Rozwiązaniem tego problemu są adaptery do prądu. Na rynku dostępnych jest szereg przejściówek dopasowanych pod gniazdka w określonym kraju. Te proponowane przez SKROSS są jednak uniwersalne – pasujące do praktycznie wszystkich gniazdek, z jakimi możemy się spotkać we wszystkich krajach świata.

Nowa propozycja tego szwajcarskiego producenta to rozbudowany adapter podróżny SKROSS Pro+ z ładowarką USB przeznaczony dla wtyczek z uziemieniem lub bez. To pierwsze tego typu urządzenie na świecie, a jednocześnie najbezpieczniejsze wśród dostępnych przejściówek – co potwierdzają testy wykonane przez Electrotechnical Commission and Electrosuisse. Jak zapewnia producent, SKROSSy to jedyne na świecie adaptery do prądu, które spełniają wszystkie wymagane międzynarodowe normy techniczne oraz normy bezpieczeństwa, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To urządzenia, które wytyczają nową jakość wśród adapterów do prądu, stawiając na kombinację funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz szwajcarskiego designu.

SKROSS Pro+ z ładowarką USB przeznaczony jest do ładowania urządzeń z 2- lub 3-bolcami w ponad 150 krajach na całym świecie. Posiada sześć zintegrowanych wtyczek (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Szwajcaria, Włochy, Europa), a także Top Schuko, który pozwala nie tylko na korzystanie z prądu w większości krajów, ale również używanie urządzeń z całego świata – niezależnie od posiadanej wtyczki. To najbardziej rozbudowany adapter dostępny na rynku.

3-bolcowy system pozwala na podłączanie urządzeń o dużym poborze mocy, jak np. suszarka do włosów czy laptop. Natomiast opatentowany (all-in-one) system suwaków sprawia, że adapter jest małym, ale wszechstronnym urządzeniem o wysokim komforcie obsługi. Dołączona do kompletu podwójna ładowarka USB umożliwia także jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń wyposażonych w USB – nawet tych o dużym poborze mocy, jak np. tablet. Co więcej, ładowarka może być także używana bez adaptera.

Przeczytaj także:   Samsung Omnia II telefonem Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010

SKROSS Pro+ ładowarka USB objęty jest dożywotnią gwarancją. W sprzedaży dostępna jest także wersja PRO+ bez ładowarki USB.

źródło: www.skross.com.pl


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku