12/12/2011

Adapter SKROSS Pro+ z ładowarką USB

SKROSS przedstawił pierwszy na świecie adapter podróżny z opatentowanym systemem suwaków (all-in-one) i ładowarką USB. SKROSS Pro+ z ładowarką USB pozwala na podłączanie do prądu sprzętu o dużym poborze mocy w ponad 150 krajach na całym świecie. I to niezależnie od typu gniazdka.

 

Aby podróż zagraniczna przebiegła bez komplikacji, należy się do niej właściwie przygotować. Obok elementów niezbędnych, typu paszport, bagaż podróżny, należy zabezpieczyć się także na wypadek mniej przewidywalnych „niespodzianek”. Ta, która można zaskoczyć najbardziej to gniazdo prądu o innym kształcie niż wtyczka urządzenia, które będziemy chcieli naładować. Rozwiązaniem tego problemu są adaptery do prądu. Na rynku dostępnych jest szereg przejściówek dopasowanych pod gniazdka w określonym kraju. Te proponowane przez SKROSS są jednak uniwersalne – pasujące do praktycznie wszystkich gniazdek, z jakimi możemy się spotkać we wszystkich krajach świata.

Nowa propozycja tego szwajcarskiego producenta to rozbudowany adapter podróżny SKROSS Pro+ z ładowarką USB przeznaczony dla wtyczek z uziemieniem lub bez. To pierwsze tego typu urządzenie na świecie, a jednocześnie najbezpieczniejsze wśród dostępnych przejściówek – co potwierdzają testy wykonane przez Electrotechnical Commission and Electrosuisse. Jak zapewnia producent, SKROSSy to jedyne na świecie adaptery do prądu, które spełniają wszystkie wymagane międzynarodowe normy techniczne oraz normy bezpieczeństwa, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To urządzenia, które wytyczają nową jakość wśród adapterów do prądu, stawiając na kombinację funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz szwajcarskiego designu.

SKROSS Pro+ z ładowarką USB przeznaczony jest do ładowania urządzeń z 2- lub 3-bolcami w ponad 150 krajach na całym świecie. Posiada sześć zintegrowanych wtyczek (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Szwajcaria, Włochy, Europa), a także Top Schuko, który pozwala nie tylko na korzystanie z prądu w większości krajów, ale również używanie urządzeń z całego świata – niezależnie od posiadanej wtyczki. To najbardziej rozbudowany adapter dostępny na rynku.

3-bolcowy system pozwala na podłączanie urządzeń o dużym poborze mocy, jak np. suszarka do włosów czy laptop. Natomiast opatentowany (all-in-one) system suwaków sprawia, że adapter jest małym, ale wszechstronnym urządzeniem o wysokim komforcie obsługi. Dołączona do kompletu podwójna ładowarka USB umożliwia także jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń wyposażonych w USB – nawet tych o dużym poborze mocy, jak np. tablet. Co więcej, ładowarka może być także używana bez adaptera.

SKROSS Pro+ ładowarka USB objęty jest dożywotnią gwarancją. W sprzedaży dostępna jest także wersja PRO+ bez ładowarki USB.

źródło: www.skross.com.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...