Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/12/2011

GIGABYTE: karta Wi-Fi/Bluetooth do wybranych modeli płyt z serii X79

Ta informacja z pewnością zainteresuje użytkowników, którzy często korzystają z urządzeń bezprzewodowych. Tylko w ofercie GIGABYTE do 3 najwyższych modeli płyt głównych z serii X79 dodawane są karty Wi-Fi/Bluetooth PCIe (model nr. GC-WIFI).

 

 

 

Karta obsługuje najnowszy standard Bluetooth 4.0, który jest energooszczędny, pozwala na niezwykle szybki transfer danych oraz wspiera obsługę takich urządzeń jak iPhone 4S.

Standard Bluetooth 4.0 różni się od poprzedniej wersji tym, że wymaga mniejszej ilości energii, posiada 100 metrowy zasięg oraz 3 milisekundowe (obniżone) opóźnienie, dzięki czemu łączność między urządzeniami jest dużo szybsza. Dla użytkownika oznacza to, że będzie on w stanie z dużą prędkością przesłać dane z urządzenia przenośnego wprost do swojego PC-ta, bez potrzeby podłączania jakichkolwiek kabli.

Obecnie, karta Wi-Fi/Bluetooth dodawana jest w zestawie do najnowszych płyt głównych GIGABYTE na chipsecie X79: G1.Assassin 2, GA-X79-UD7, GA-X79-UD5.

Przeczytaj także:   Seagate przedstawia Momentus Thin

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   HyperX Predator PCIe SSD – ultraszybki i ultrawytrzymały dysk SSD

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Projektory zastąpią telewizory?

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku