Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/12/2011

Premiera Sound Blaster Recon3D PCIe

Firma PowerSales International przedstawiciel firmy Creative wprowadza na rynek podstawową wersję  karty dźwiękowej nowej generacji. Zestaw audio do gier komputerowych Sound Blaster Recon3D PCIe wykorzystuje czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu Sound Core3D.

 

 

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom takim jak,  technologie THX TruStudio Pro i CrystalVoice  użytkownik ma otrzymać realistyczne  wrażenia podczas gry, większą płynność obrazu i głębię dźwięku oraz kryształową czystość komunikacji głosowej.  THX TruStudio Pro oraz THX TruStudio Pro oferują bardzo wysoki poziom realizmu i niesamowite efekty przestrzenne w głośnikach i zestawach słuchawkowych.

Dodatkowo rozwiązanie CrystalVoice gwarantuje bogaty i czysty dźwięk – krystaliczną czystość głosu w konferencjach wideo, grach wieloosobowych oraz internetowych czatach. W zestawie otrzymujemy także sterowniki i bogaty zestaw oprogramowania użytkowego.


Sugerowane cena detaliczna karty brutto wynosi 399 PLN.

Przeczytaj także:   Airlife 100 - pierwszy smartbook w ofercie HP

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku