Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/01/2012

Nowa płyta główna GIGABYTE GA-A55M-S2HP

Płyta główna GIGABYTE GA-A55M-S2HP jest przeznaczona do współpracy z najnowszą rodziną procesorów AMD  dla gniazda FM1, z dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon HD 65xx/64xx/63xx. Posiada wszystkie zalety płyty głównej, przeznaczonej do stworzenia domowego centrum rozrywki.

GIGABYTE GA-A55M-S2HP wspiera obsługę technologii AMD Dual Graphics, która pozwala na stworzenie wydajnej platformy złożonej z 2 kart graficznych: zintegrowanej w procesorze oraz dodatkowej. Wydajność zapewniają dwie karty graficzne AMD Radeon z obsługą technologii DirectX 11. Płyta została także wyposażona w wysokiej jakości, 7.1 kanałowy układ dźwiękowy ALC889. Zapewnia on doskonałą jakość wrażeń audio, zarówno podczas oglądania filmów HD jak i słuchania muzyki. GIGABYTE GA-A55M-S2HP posiada także pełną gamę złącz jak HDMI, DVI oraz D-sub, pozwalających na podłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń multimedialnych jak np. projektor. Płyta wykonana jest w formacie micro ATX, dzięki czemu zmieści się w obudowie niewielkich rozmiarów.

Na tej nowoczesnej płycie nie zabrakło również unikalnych technologii GIGABYTE takich jak Dual Bios (podwójna, sprzętowa ochrona zabezpieczająca przed uszkodzeniami BIOSu) z obsługą 3TB (i większych) dysków twardych, USB Power (lepsza kompatybilność portów USB z urządzeniami USB o dużym zapotrzebowaniu energetycznym) i ON/OFF Charge (pozwala na szybkie ładowanie urządzeń zewnętrznych na USB zarówno przy włączonym jak i wyłączonym komputerze).

GA-A55M-S2HP to nowoczesny a przy tym optymalny pod względem kosztów model, który szczególnie polecamy fanom multimediów.

Sugerowana cena detaliczna GA-A55M-S2HP to: 285,00 PLN brutto.

Przeczytaj także:   SAPPHIRE HD 5870 TOXIC 2GB przejmuje pozycję lidera

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku