20/01/2012

Nowe anteny panelowe Cabletech

Marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.  Anteny wyróżniają się niewielkim rozmiarem oraz eleganckim i nowoczesnym wyglądem.

 

Trwający w Polsce proces cyfryzacji telewizji powoduje wiele zmian, które dla większości wiążą się z zakupem odpowiedniego sprzętu pozwalającego na swobodny odbiór DVB-T. Prace nad rozwojem telewizji naziemnej sprawiają, że zaopatrzenie się w tuner umożliwiający odbiór w standardzie MPEG-4H.264 może nie wystarczyć. Dlatego marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

Kupując tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej warto pamiętać, że urządzenie można podłączyć do aktualnie zamontowanych anten do odbioru telewizji analogowej. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż anteny analogowe mają dużą podatność na zakłócenia. Niestety zdarzają się także przypadki, np. w mieszkaniach w blokach, że aby oglądać telewizję cyfrową trzeba zmodernizować całą instalację antenową, co jest dość kosztowne i trwa bardzo długo. Są też tacy, którzy nie chcą mieć widocznej i mało estetycznej zewnętrznej anteny siatkowej oraz tacy, którzy by cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi na działce czy kempingu muszą zabrać ze sobą dodatkową antenę. To właśnie z myślą o nich marka Cabletech wprowadziła na rynek serię panelowych anten DVB-T.

Anteny Cabletech wyróżniają się niewielkim rozmiarem oraz eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Fortepianowa czerń anten Cabletech sprawia, że będą się one doskonale komponować z pozostałym sprzętem RTV. Wybrane modele np. ANT0523 posiadają bardzo łatwy sposób naściennego montażu, dzięki czemu tworzą harmonijną kompozycję z zamontowanym na ścianie telewizorem. Dodatkowo model ANT0524 posiada diodę, która po podłączeniu daje efekt niebieskiej poświaty.

Nowa seria anten Cabletech zapewnia odbiór sygnału telewizji cyfrowej DVB-T oraz analogowego w zakresie VHF i UHF. Wybrane modele np. ANT0518 pozwalają oprócz tradycyjnego radia FM odbierać także cyfrowe radio DAB (digital audio broadcasting). Urządzenia zaprojektowane są w technologi SMD, a w celu zminimalizowania zakłóceń zastosowano ekranowanie. Spośród szerokiej oferty większość modeli to anteny aktywne, z wysokiej klasy wzmacniaczem o niskim poziomie szumów własnych. W komplecie do nich dołączony jest zasilacz. W celu uzyskania najlepszego odbioru sygnału, wiele anten Cabletech zostało przystosowanych zarówno do poziomej, jak również pionowej pracy.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...