19/01/2012

Pierwsza aktualizacja gry Star Wars: The Old Republic

Firma Electronic Arts poinformowała o premierze pierwszej aktualizacji jej najnowszej produkcji – gry Star Wars: The Old Republic.

 

Już miesiąc po premierze Star Wars: The Old Republic, wielkiego przeboju Electronic Arts, BioWare i LucasArts, gra doczekała się pierwszej aktualizacji. Rise of the Rakghouls przynosi m.in. nowe misje grupowe dedykowane zaawansowanym graczom na wyższych poziomach. Ponadto, w odpowiedzi na oczekiwania graczy, aktualizacja wprowadza szereg poprawek oraz dodatkowe opcje i usprawnienia rozgrywki.

BioWare zamierza dostarczać fanom kolejnych aktualizacji regularnie, przez cały rok. Następna pojawi się już w marcu 2012 i przyniesie ze sobą m.in. nowe flashpointy, operacje, warzone’y.

Rise of the Rakghouls zawiera nowy flashpoint i nową operację oraz szereg modyfikacji w różnych obszarach gry, m.in. oddzielne warzone’y dla postaci od 50 poziomu, antyaliasing i zmiany w otwartym świecie PvP na planecie Ilum.
•    Flashpoint: Kaon Under Siege to zupełnie nowa misja grupowa na planecie Kaon w Hegemonii Tion, będącej wciąż neutralnym rejonem galaktyki o ważnym znaczeniu strategicznym. Grupy żołnierzy Republiki lub Imperium (do 4 graczy) muszą zdusić plagę Rakghouli i zapewnić swojej frakcji lojalność Hegemonii Tion. Flashpoint będzie dostępny tylko dla postaci od poziomu 50, w trybie Normal i Heroic.
•    Operation: Karagga’s Palace to kontynuacja drugiej operacji gry. Huttowie, znani do tej pory ze swojej neutralności, zrywają traktaty z Republiką i Imperium. Obie frakcje są zaniepokojone pojawieniem się kolejnego rywala w wojnie o panowanie nad galaktyką i wysyłają do akcji oddziały swoich najpotężniejszych bohaterów. 8- lub 16-osobowe grupy graczy staną naprzeciw kartelu Huttów, aby przekonać się, jaką grę prowadzi Karagga. Operacja dostępna będzie w trzechtrybach trudności: Normal, Heroic i Nightmare.


Gra dostępna jest w sklepach Empik, Media Markt, Saturn, Ultima.pl, Merlin.pl, Empik.com, Sklep.Gram.pl, Sklep.Gry-Online.pl, Sklep.PSXExtreme.pl oraz na platformie Origin.com.

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...