Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/01/2012

Rozmiar jest bez znaczenia? Może, ale 103 cale…

Konferencje, targi, prezentacje i wszelkie biznesowe eventy wymagają właściwej oprawy. Normą jest wykorzystanie w takich sytuacjach dużych ekranów i monitorów. Zarówno LCD jak i plazmy są coraz lepsze i coraz większe, ale Panasonic TH-103PF12E to zawodnik z najwyższej kategorii.

artykuł sponsorowany

Panasonic TH-103PF12E to plazmowy ekran o przekątnej 103 cala Full HD. Ten model wyróżnia nie tylko rozmiar, ale i możliwości techniczne. Dzięki zastosowanej technologii NeoPDP obraz jest niezwykle realistyczny, ostry i wyraźny, a czerń w przeciwieństwie do ekranów LCD jest prawdziwie głęboka i … czarna. Kontrast 40 000 : 1 i zastosowane materiały sprawiają, że obraz jest kontrastowy i wyraźny nawet w bardzo złych warunkach zewnętrznych. A przetwarzanie klatek w tym modelu sprawia, że to co widzimy jest zawsze ultra wyraźne nawet w przypadku transmisji sportowych czy grach wideo.

Panasonic TH-103PF12E może pracować w orientacji poziomej jak i pionowej. Przednia część ekranu pokryta jest panelem ze specjalnego, wyjątkowo twardego szkła, co czyni ekran bardzo odpornym na przypadkowe zarysowania i uszkodzenia. Jest to szczególnie ważne, gdy chcemy go wykorzystać w miejscach publicznych, gdzie przewija się duża liczba osób.

Ekran znajduje się w ofercie wypożyczeniowej firmy Top Rental i jest wynajmowany wraz ze specjalną platformą, która nie tylko zabezpiecza pracujący ekran, ale także ułatwia jego instalację. Poniższy film doskonale prezentuje to w praktyce:

 

Więcej informacji na temat oferty i cennika na stronie firmy Top Rental.

 

Przeczytaj także:   Nowoczesny modem BandLuxe C320

W Polsce kobiety wciąż częściej upadają niż mężczyźni

Do końca czerwca 2020 r. opublikowano w Polsce 3996 upadłości konsumenckich. W samym tylko czerwcu było ich 1116. Rok wcześniej 595. Nagły wzrost upadłości spowodowany jest głównie zmianą prawa, która ułatwia obecnie upadanie. Tradycyjnie już częściej upadłość ogłaszają kobiety. I to jest zaskakujące. – mówią eksperci z firmy doradczej Lege Advisors. – Prawdziwy obraz sytuacji […]

Yanosik Pay, czyli jak nie płacić na bramkach

Pojawiło się nowe rozwiązanie, które ułatwi zmotoryzowanym przejechanie przez punkt poboru opłat bez zatrzymywania i sięgania do okienka. Rozwiązanie to – Yanosik Pay – znajduje się w aplikacji Yanosik, z której korzysta 1,5 mln kierowców miesięcznie. Kierowca, który jest zarejestrowany w systemie Autopay może przejechać przez specjalnie oznakowane bramki i automatycznie zapłacić za przejechany odcinek […]

Jaką telewizję wybrać do domu?

Telewizja już na dobre zagościła w naszych domach i trudno jest sobie wyobrazić bez niej życia. Jeszcze niedawno oferta kanałów nie zachwycała pod względem różnorodności, ale w obecnych czasach każdy użytkownik ma do wyboru kilkaset różnych stacji telewizyjnych, na których może oglądać swoje ulubione programy. W ten sposób wybór odpowiedniej oferty niejako definiuje w jaki […]

Techcity na Facebooku