13/03/2012

704 XL od teraz w zestawie

Atrament BPH704XLBK w parze z BPH704XLC – jednym z pierwszych alternatywnych kolorowych tuszów do drukarek HP Deskjet Ink Advantage 2060. Tak prezentuje się najnowszy zestaw atramentów marki Black Point.

Zestaw BPH704XL oferowany przez Black Point jest przeznaczony do popularnego wielofunkcyjnego urządzenia HP Deskjet Ink Advantage 2060.

BPH704XLBK debiutował na rynku w grudniu minionego roku. Jego największym atutem jest wydajność mająca przewyższać atrament producenta sprzętu o 220 stron. Jak podaje producent tuszu, Black Point drukuje 700 stron, podczas gdy materiał producenta sprzętu – 480 stron. BPH704XLBK pozwala też obniżyć koszty wydruku o 3 grosze za stronę, co daje użytkownikowi opłacalność wyższą o 46%.

BPH704XLC jest jednym z pierwszych alternatywnych atramentów tego typu dostępnych na rynku. Jego wydajność wynosi 200 stron – tyle samo, co tusz producenta sprzętu.

Zestaw BPH704XL należy do linii Black Point XL  – grupy atramentów, które dzięki połączeniu wysokich parametrów i atrakcyjnej ceny mają gwarantować opłacalne wydruki. Obecnie na rynku znajduje się już ponad 30 produktów z tej serii. Stabilne parametry najnowszego zestawu potwierdzają normy ISO.

Wydajność  BPH704XLBK i BPH704XLC została sprawdzona zgodnie z normą ISO/IEC 24711:2006. Produkty są objęte szerokim pakietem gwarancyjnym, który obejmuje atrament i drukarkę, w której jest używany.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...