07/03/2012

Cooler Master na targach CeBIT w Hanowerze

Na targach CeBIT (6-10 marca 2012) Cooler Master prezentuje szerokie portfolio produktów, w tym sprzęt komputerowy dedykowany graczom.

 

Goście będą mieli możliwość przetestowania wybranych modeli i jako jedni z pierwszych zapoznają się z najnowszymi produktami z linii Cooler Master na 2012 rok.

Cosmos II – dopracowana i solidna obudowa Ultra Tower dająca ogromne możliwości rozbudowy komputera. Na stoisku będzie ją można zobaczyć wyposażoną w sprzęt o najwyższej jakości i wydajności.

HAF XM – Obudowa Midi Tower, która pod względem możliwości rozbudowy komputera dorównuje urządzeniom klasy Full Tower – obsługuje duże systemy chłodzenia 200mm, a 8+1 portów rozszerzeń umożliwia instalację kart graficznych pracujących w trybie 4-way SLI lub CrossFireX.


Silent Pro Platinum – Zasilacz z certyfikatem 80 Plus Platinum. Wykorzystuje pojedynczą, mocną linię +12V i oferuje dodatkowe linie zasilania 7V przeznaczone dla wentylatorów z panelami sterującymi.

TPC 812 – system chłodzenia dla CPU wykorzystujący technologię pionowej komory parowej (Vertical Vapor Chamber).

Eisberg 120 & Eisberg 240 – System chłodzenia wodnego z zamkniętym obiegiem cieczy, wykorzystujący do odprowadzania ciepła chłodnicę z pojedynczym wentylatorem 120mm lub z dwoma wentylatorami 120mm.

Akcesoria do urządzeń mobilnych – Cooler Master przykłada coraz większą wagę do rozwiązań mobilnych. Stylowe aluminiowe stojaki do MacBook Pro i oryginalne etui na iPhone 4 i iPhone 4S. Z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i luksus, Cooler Master przygotował również Elegance Collection.

Goście targów będą mieli okazję przetestować najnowszy sprzęt gamingowy CM Storm, m.in. pełnowymiarową klawiaturę Trigger Mechanical Gaming Keyboard, Quick Fire Pro i Recon.

Wszyscy uczestnicy targów chcący zapoznać się z nowościami Cooler Master powinni odwiedzić stoisko w hali 15, F26 (Planet Reseller) oraz drugie, dedykowanego graczom, w hali 23, A01 (ESL Gaming Hall).

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...