Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

07/03/2012

Cooler Master na targach CeBIT w Hanowerze

Na targach CeBIT (6-10 marca 2012) Cooler Master prezentuje szerokie portfolio produktów, w tym sprzęt komputerowy dedykowany graczom.

 

Goście będą mieli możliwość przetestowania wybranych modeli i jako jedni z pierwszych zapoznają się z najnowszymi produktami z linii Cooler Master na 2012 rok.

Cosmos II – dopracowana i solidna obudowa Ultra Tower dająca ogromne możliwości rozbudowy komputera. Na stoisku będzie ją można zobaczyć wyposażoną w sprzęt o najwyższej jakości i wydajności.

HAF XM – Obudowa Midi Tower, która pod względem możliwości rozbudowy komputera dorównuje urządzeniom klasy Full Tower – obsługuje duże systemy chłodzenia 200mm, a 8+1 portów rozszerzeń umożliwia instalację kart graficznych pracujących w trybie 4-way SLI lub CrossFireX.


Silent Pro Platinum – Zasilacz z certyfikatem 80 Plus Platinum. Wykorzystuje pojedynczą, mocną linię +12V i oferuje dodatkowe linie zasilania 7V przeznaczone dla wentylatorów z panelami sterującymi.

TPC 812 – system chłodzenia dla CPU wykorzystujący technologię pionowej komory parowej (Vertical Vapor Chamber).

Eisberg 120 & Eisberg 240 – System chłodzenia wodnego z zamkniętym obiegiem cieczy, wykorzystujący do odprowadzania ciepła chłodnicę z pojedynczym wentylatorem 120mm lub z dwoma wentylatorami 120mm.

Akcesoria do urządzeń mobilnych – Cooler Master przykłada coraz większą wagę do rozwiązań mobilnych. Stylowe aluminiowe stojaki do MacBook Pro i oryginalne etui na iPhone 4 i iPhone 4S. Z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i luksus, Cooler Master przygotował również Elegance Collection.

Goście targów będą mieli okazję przetestować najnowszy sprzęt gamingowy CM Storm, m.in. pełnowymiarową klawiaturę Trigger Mechanical Gaming Keyboard, Quick Fire Pro i Recon.

Wszyscy uczestnicy targów chcący zapoznać się z nowościami Cooler Master powinni odwiedzić stoisko w hali 15, F26 (Planet Reseller) oraz drugie, dedykowanego graczom, w hali 23, A01 (ESL Gaming Hall).


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku